Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806097424994
Pris fra 11.999 krtil 17.698 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5.699 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack
11.999 kr
Til butik
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack billede

Produktinformation

8" QXGA+ (2184x1968) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X & 6,5" FHD+ (2520x1080) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X-skærm, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Elite for Galaxy, 12 GB RAM, 256 GB Flash, Triple-kamera system: 200 MP f/1.7 hovedkamera med OIS

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung
EAN: 8806097424994
Varenr.: 51492
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold7 5G (512GB/Jet Black)
13.498 kr
Til butik
Samsung Galaxy Z Fold7 5G (512GB/Jet Black) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Z Fold7 5G (512GB/Jet Black)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung Galaxy Z
EAN: 8806097424994
Varenr.: Samsung Galaxy Z Fold7 5G (512GB/Jet Black)
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack
-20%13.999 kr
Før 17.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack billede

Produktinformation

8" QXGA+ (2184x1968) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X & 6,5" FHD+ (2520x1080) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X-skærm, 5G, Dual SIM, Snapdragon 8 Elite for Galaxy, 12 GB RAM, 512 GB Lagerplads, Triple-kamera system: 200 MP f/1.7 hovedkamera med OIS + 12 MP f/2.2 ultravidvinkel + 10 MP f/2.4 tele x3 med OIS (bag), 10 MP f/2.2 (front), stereohøjttalere, One UI, Wi-Fi 7, BT 5.4, NFC, UWB, Galaxy AI, IP48, 4400 mAh batteri, 25W kablet opladning, 15W trådløs opladning, 215 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-F966BZKCEUB
EAN: 8806097424994
Varenr.: 3386811
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold7 512GB (jetblack)
17.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Z Fold7 512gb Sort
17.698 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk11.999 kr11.999 krKøb
2Salgsbutikken.dk13.498 kr13.498 krKøb
3Proshop DK13.999 kr13.999 krKøb
4Komplett DK17.499 kr17.499 krKøb
5Dustin DK17.698 kr17.784,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack i 181 dage. Laveste pris i perioden er 11.999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 17.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.798 kr.

Den nuværende pris på 11.999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Samsung Galaxy Z Fold7 512GB/12GB - Jetblack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202611.999 kr1.499 kr (11%)
17. maj 202613.498 kr1.499 kr (12%)
15. maj 202611.999 kr700 kr (6%)
12. maj 202612.699 kr799 kr (6%)
11. maj 202613.498 kr799 kr (6%)
8. apr. 202612.699 kr700 kr (6%)
24. mar. 202611.999 kr1.499 kr (11%)
19. mar. 202613.498 kr100 kr (1%)
7. mar. 202613.598 kr3.276 kr (19%)
5. mar. 202616.874 kr3.276 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret