Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black

SamsungMobiltelefonerFoldbar designModerne brugere der ønsker kompakt foldbar teknologiEAN: 8806097492153

Samsung Galaxy Z Flip7 kombinerer kompakt foldbart design med 6,8" Dynamic AMOLED skærm, 50MP kamera og kraftfuld Exynos 2500 processor til den moderne bruger. Læs mere

Pris fra 7.267 krtil 10.203 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.936 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.799 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7267 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Flip 7 5G (256GB/Jet Black)
7.267 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black
7.267 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
U_Samsung F766B Z Flip7 5G 256GB, black (EU1)
7.379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy Z Flip 7 256 GB - JetBlack
8.233 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB/12GB - Jetblack
9.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Flip7 256GB (jetblack)
9.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Z Flip7 256gb Sort
-0%10.203 kr
Før 10.203,34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk7.267 kr7.267 krKøb
2CompuMail DK7.267 kr7.267 krKøb
3Ultrashop7.379 kr7.379 krKøb
4Teknikproffset DK8.233 kr8.282 krKøb
5Proshop DK9.499 kr9.499 krKøb
6Komplett DK9.499 kr9.499 krKøb
7Dustin DK10.203 kr10.289,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy Z Flip7 6,8" - 256GB Foldbar Smartphone

Samsung

Samsung Galaxy Z Flip7 kombinerer kompakt foldbart design med 6,8" Dynamic AMOLED skærm, 50MP kamera og kraftfuld Exynos 2500 processor til den moderne bruger.

• Moderne brugere der ønsker kompakt foldbar teknologi
• Foldbar design

Beskrivelse

Samsung Galaxy Z Flip7 er en innovativ foldbar smartphone med kompakt design og avanceret teknologi. Den 6,8" Dynamic AMOLED 2X skærm leverer skarpe billeder med 120Hz opdateringshastighed, mens den kraftfulde Exynos 2500 processor og 12GB RAM sikrer hurtig ydeevne. Det intelligente kamerasystem med 50MP hovedkamera og 12MP ultravidvinkel tager professionelle billeder, mens 4300mAh batteriet holder dig kørende hele dagen. Med 5G, trådløs opladning og IP48 beskyttelse kombinerer den stil med funktionalitet.

Specifikationer

RAM:12GB LPDDR5X
Vægt:188 gram
Kamera:50MP hovedkamera + 12MP ultravidvinkel
Batteri:4300mAh med hurtigopladning
Lagring:256GB intern
Processor:Samsung Exynos 2500 Octa-Core
Beskyttelse:IP48 vandtæt
Forbindelse:5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC
Frontkamera:10MP
Skærmstørrelse:6,8 tommer Dynamic AMOLED 2X

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor stor er skærmen på Samsung Galaxy Z Flip7?

Galaxy Z Flip7 har en 6,8 tommer Dynamic AMOLED 2X skærm indvendigt og en 4,1 tommer ydre skærm. Begge skærme understøtter 120Hz for flydende visning.

Kan telefonen modstå vand og støv?

Ja, Galaxy Z Flip7 har IP48 certificering som beskytter mod støv og vandstænk. Den kan modstå korte perioder under vand op til 1,5 meters dybde.

Hvor god er kamerakvaliteten på Z Flip7?

Telefonen har et avanceret kamerasystem med 50MP hovedkamera med OIS, 12MP ultravidvinkel og 10MP frontkamera. Den understøtter 4K video og har AI-assisteret fotografi.

Følger der oplader med telefonen?

Nej, der følger kun et USB-C til USB-C kabel med. Du skal købe en separat 25W oplader for hurtigste opladning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 6.108 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 7.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.793 kr.

Den nuværende pris på 7.267 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Samsung Galaxy Z Flip7 6.7" 12GB 256GB Jet Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20267.267 kr1 kr (0%)
30. maj 20267.266 kr1 kr (0%)
22. maj 20267.267 kr1 kr (0%)
30. apr. 20267.266 kr1 kr (0%)
29. apr. 20267.267 kr53 kr (1%)
28. apr. 20267.320 kr36 kr (0%)
25. apr. 20267.356 kr1 kr (0%)
24. apr. 20267.357 kr36 kr (0%)
23. apr. 20267.393 kr14 kr (0%)
18. apr. 20267.379 kr580 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret