Gå til hovedindhold

Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray

SamsungTabletcomputereEAN: 8806095596907
Pris fra 8.344 krtil 14.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6.155 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.249,5 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8344 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 14.6" 1TB 16GB
8.344 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 14.6" 1TB 16GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 Ultra - Tablet - Android 14 - 1 TB - 14.6" Dynamic AMOLED 2X (2960 x 1848) - microSD indgang - månestens grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X920NZATEUB
EAN: 8806095596907
Varenr.: 1002522262
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray
14.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 1TB/16GB - Moonstone Grey
14.499 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 1TB/16GB - Moonstone Grey billede

Produktinformation

14,6" (2960x1848) 120Hz Dynamic AMOLED 2X-skærm, Dimensity 9300, 12 GB RAM, 256 GB lager, microSD-understøttelse, Dobbelt kamerasystem: 13 MP hovedkamera 8 MP ultravidvinkel (bag) Frontkamera: 12 MP Fire højttalere af AKG, One UI, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3, Fingeraftrykssensor i skærmen, Ultra-Wideband (UWB), S-Pen, IP68, 11200 mAh batteri, 45W kablet opladning, vægt: 718 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablet
Artikel nr.: SM-X920NZATEUB
EAN: 8806095596907
Varenr.: 3293602

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.344 kr8.344 krKøb
2CS MEGASTORE DK14.499 kr14.499 krKøb
3Proshop DK14.499 kr14.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray

PriceData har fulgt prisen på Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray i 159 dage. Laveste pris i perioden er 7.249,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 13.162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.776 kr.

Den nuværende pris på 8.344 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Samsung® | Galaxy Tab S10 Ultra WIFI - 1TB/16GB - Moonstone Gray de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20268.344 kr1 kr (0%)
29. maj 20268.345 kr1 kr (0%)
28. maj 20268.344 kr1 kr (0%)
23. maj 20268.343 kr3 kr (0%)
15. maj 20268.340 kr1 kr (0%)
14. maj 20268.339 kr4 kr (0%)
24. apr. 20268.335 kr2 kr (0%)
19. apr. 20268.337 kr2 kr (0%)
18. apr. 20268.335 kr102 kr (1%)
16. apr. 20268.233 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret