Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå

SamsungTabletcomputereAI-drevet tablet med S PenProduktivitet og kreativt arbejdeEAN: 8806097197584

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ med 13,1" skærm, 12GB RAM og 256GB lager. Inkluderer S Pen, AI-funktioner og 20 timers batteritid. Perfekt til arbejde og kreativitet. Læs mere

Pris fra 5.527 krtil 6.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.472 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.892 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5527 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" 12GB 256GB Grå
5.527 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1" - grå
-20%6.399 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1 12GB 256GB Grå
6.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1" - grå
-20%6.419 kr
Før 8.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå
6.949 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE plus X620B Wi-Fi (256GB/Grey)
6.999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy Tab S10 FE+ WIFI - 256 GB - Grey
6.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 256GB/12GB - Grey
6.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ WiFi 256GB (grå)
6.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.527 kr5.527 krKøb
2Boligcenter DK6.399 kr6.399 krKøb
3Ultrashop6.399 kr6.399 krKøb
4Vivas DK6.419 kr6.498 krKøb
5Dustin DK6.949 kr7.035,25 krKøb
6Salgsbutikken.dk6.999 kr6.999 krKøb
7CS MEGASTORE DK6.999 kr6.999 krKøb
8Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
9Komplett DK6.999 kr6.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 256GB/12GB - Grå

Samsung

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ med 13,1" skærm, 12GB RAM og 256GB lager. Inkluderer S Pen, AI-funktioner og 20 timers batteritid. Perfekt til arbejde og kreativitet.

• Produktivitet og kreativt arbejde
• AI-drevet tablet med S Pen

Beskrivelse

Samsung Galaxy Tab S10 FE+ er en kraftfuld tablet med 13,1" højopløselig skærm (2880×1800) og 90Hz opdateringsfrekvens for flydende visning. Exynos 1580 processoren og 12GB RAM sikrer hurtig multitasking, mens 256GB lager kan udvides til 2TB via microSD. Den medfølgende S Pen tilbyder præcision til noter og tegning med AI-funktioner som automatisk matematikløsning. IP68-certificering beskytter mod vand og støv, og det store 10.090 mAh batteri leverer op til 20 timers videoafspilning. Vision Booster teknologi øger lysstyrken til 800 nits for optimal udendørs brug, mens lavt blåt lys reducer øjentræt. Ideel til professionelle, studerende og kreative brugere der ønsker produktivitet og underholdning i én enhed.

Specifikationer

RAM:12 GB
Farve:Grå
Vægt:664 gram
Bagkamera:13 MP
Opladning:45W kablet
Processor:Samsung Exynos 1580 Octa-core
Trådløs:Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, NFC
Inkluderet:S Pen
Dimensioner:33,3 cm diagonal
Frontkamera:12 MP
Vandtæthed:IP68
Forbindelser:USB-C 2.0
Batterilevetid:Op til 20 timer video
Intern lagring:256 GB
Operativsystem:Android med One UI
Skærmteknologi:TFT/IPS LCD 90Hz
Skærmopløsning:2880 x 1800 pixel
Skærmstørrelse:13,1 tommer
Batteristørrelse:10.090 mAh
Udvidelig lagring:microSD op til 2 TB

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Følger der S Pen med tabletten?

Ja, S Pen er inkluderet i pakken og tilbyder præcision til tegning, noter og AI-funktioner som automatisk matematikløsning og håndskriftshjælp.

Kan lagerpladsen udvides ud over 256GB?

Ja, tabletten understøtter microSD-kort op til 2TB, så du kan udvide lagerpladsen betydeligt for apps, fotos og dokumenter.

Er tabletten vandtæt og støvtæt?

Ja, Galaxy Tab S10 FE+ har IP68-certificering, hvilket betyder den er beskyttet mod støv og kan modstå nedsænkning i vand op til 1,5 meter i 30 minutter.

Hvor længe holder batteriet ved normal brug?

Det store 10.090 mAh batteri leverer op til 20 timers videoafspilning, og med 45W hurtigopladning er tabletten hurtigt klar til brug igen.

Kan tabletten bruges til professionelt arbejde?

Ja, med 12GB RAM, kraftfuld Exynos 1580 processor og AI-funktioner er den ideel til produktivt arbejde, kreative opgaver og multitasking med professionelle apps.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.653 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 5.717 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.034 kr.

Den nuværende pris på 5.527 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10 Fe+ 12gb 13.1 tommer Samsung Exynos 256gb Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.527 kr555 kr (11%)
24. maj 20264.972 kr22 kr (0%)
23. maj 20264.994 kr51 kr (1%)
22. maj 20264.943 kr6 kr (0%)
15. maj 20264.949 kr6 kr (0%)
14. maj 20264.943 kr4 kr (0%)
13. maj 20264.947 kr7 kr (0%)
12. maj 20264.954 kr12 kr (0%)
11. maj 20264.966 kr1 kr (0%)
9. maj 20264.967 kr15 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret