Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097781899
Pris fra 982 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 317 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 953 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 982 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB
982 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11 - Tablet - Android - 64 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD indgang - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X130NZSAEUB
EAN: 8806097781899
Varenr.: 1003662370
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Silver)
1.042 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Silver) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Silver)Uden abonnement.SIM-fri tablet — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097781899
Varenr.: Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Silver)
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 64GB 4GB
1.259 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 64GB 4GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11 - 64 GB Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Samsung Galaxy Tab A11. Denne tablet har en skarp 21,5 cm skærm, der leverer fantastiske visuals og en intuitiv brugeroplevelse. Med 64 GB indbygget lagerplads kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097781899
Varenr.: 109720
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv
1.279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK982 kr982 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.042 kr1.042 krKøb
3Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
4Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
5Vivas DK1.299 kr1.378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 953 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.007 kr.

Den nuværende pris på 982 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11 8,7" Wi‑Fi 4/64 GB - Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026982 kr60 kr (6%)
14. maj 20261.042 kr87 kr (9%)
12. maj 2026955 kr77 kr (7%)
11. maj 20261.032 kr77 kr (8%)
2. apr. 2026955 kr2 kr (0%)
22. mar. 2026953 kr66 kr (6%)
1. mar. 20261.019 kr21 kr (2%)
28. feb. 2026998 kr6 kr (1%)
25. feb. 2026992 kr27 kr (3%)
20. feb. 20261.019 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret