Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå

SamsungTabletcomputereEAN: 8806097781943
Pris fra 955 krtil 1.408 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 453 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 941 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 955 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB
955 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 64GB 4GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11 - Tablet - Android - 64 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD indgang - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X130NZAAEUB
EAN: 8806097781943
Varenr.: 1003662369
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Grey)
1.042 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Grey) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Grey)Uden abonnement.SIM-fri tablet — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097781943
Varenr.: Samsung Galaxy Tab A11 X130 Wi-Fi (64GB/Grey)
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 64GB 4GB
1.219 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11 8.7 64GB 4GB billede

Produktinformation

Samsung SM-X130 Oplev den imponerende Samsung SM-X130, en alsidig tablet, der kombinerer kraft og portabilitet i et slankt design. Med et 8,4 tommers skærm giver denne tablet en fantastisk visuel oplevelse, perfekt til både arbejde og underholdning. Den e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097781943
Varenr.: 109566
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Android tablet Samsung SM-X130
-34%1.379 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Android tablet Samsung SM-X130
-34%1.399 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 64 GB 4 GB RAM Grå
1.408 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK955 kr955 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.042 kr1.042 krKøb
3Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
4Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
5Vivas DK1.399 kr1.468 krKøb
6Teknikproffset DK1.408 kr1.457 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå i 178 dage. Laveste pris i perioden er 941 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.058 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 991 kr.

Den nuværende pris på 955 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11 8,7" 4/64 GB Wi‑Fi - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026955 kr87 kr (8%)
28. maj 20261.042 kr87 kr (9%)
24. maj 2026955 kr87 kr (8%)
23. maj 20261.042 kr87 kr (9%)
12. maj 2026955 kr87 kr (8%)
10. maj 20261.042 kr87 kr (9%)
2. maj 2026955 kr87 kr (8%)
1. maj 20261.042 kr87 kr (9%)
21. apr. 2026955 kr14 kr (1%)
19. apr. 2026941 kr73 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret