Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå

SamsungTabletcomputereEAN: 8806097855088
Pris fra 2.499 krtil 2.624 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.079 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab A11+ 256GB/8GB - Grey
2.499 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ 256GB/8GB - Grey billede

Produktinformation

11" FHD+ (1920x1200) 90Hz 480nits TFT LCD Display, MediaTek Dimensity 7300, 8GB RAM, 256GB Storage, microSDXC , 8MPixel (Back), 5MPixel (Front), Quad Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 16, 7040 mAh battery, 25W Wired Charging, 477 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablet
Artikel nr.: SM-X230NZAPEUB
EAN: 8806097855088
Varenr.: 3410525
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå
2.499 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå billede

Produktinformation

Alsidig tablet til hverdag og underholdningSamsung Galaxy Tab A11+ er en slank 11" tablet, der giver dig plads til streaming, browsing og studier. Den kraftige MediaTek‑processor med otte kerner og op til 2,5 GHz giver en responsiv oplevelse, mens skærmen på 27,9 cm leverer WUXGA‑opløsning og op til 90 Hz opdateringshastighed for glidende rul og spil. Med 8 GB RAM og 256 GB lager - udvidbart med microSD op til 2 TB - har du rigelig plads til apps, fotos og offlineindhold.Klar lyd og moderne tilslutningNyd film og serier med rumlig lyd takket være Dolby Atmos. Den indbyggede GPS og fuldt sæt satellitsystemer gør den også praktisk på farten. Wi‑Fi 5, Bluetooth 5,3, Wi‑Fi Direct og USB‑C gør deling og tilbehør enkelt, og 3,5 mm jack giver mulighed for kablede hovedtelefoner.Bygget til daglig brugPanda Glass beskytter LCD‑skærmen, mens det slanke slate‑design i grå kun måler 6,9 mm i dybden og vejer 477 g. Batteriet på 7.040 mAh understøtter hurtig opladning, så du er hurtigt videre - med op til 15 timers kontinuerlig videoafspilning. Kameraerne på 8 MP bagtil og 5 MP front leverer skarpe billeder og videoopkald i op til 1080p ved 30 fps.Skærm: 27,9 cm (11") LCD, 1.920 × 1.200, op til 90 Hz, 480 cd/m²Processor: MediaTek octa‑core, boost op til 2,5 GHzHukommelse: 8 GB RAMLager: 256 GB, brugertilgængeligt ca. 233,2 GBKortplads: microSD op til 2 TBTrådløst: Wi‑Fi 5, Wi‑Fi Direct, Bluetooth 5,3Navigering: GPS, A‑GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSSKamera: 8 MP bag (AF, 4× digital zoom), 5 MP front; video op til 1.920 × 1.080 @ 30 fpsLyd: Dolby Atmos, 3,5 mm hovedtelefonudgangTilslutning: USB‑C (USB 2.0)Batteri: 7.040 mAh, hurtig opladning, ca. 1,6 t opladning, videoafspilning op til 15 tSoftware: Android med One UI 8Mål og vægt: 25,71 × 16,87 × 0,...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablets
Vægt: 0.65g
EAN: 8806097855088
Varenr.: 2175444
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab A11+ WiFi 256GB (grå)
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå
2.519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11+ 11 tommer 256gb Grå
2.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.499 kr2.499 krKøb
2Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
3Komplett DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb
5Dustin DK2.624 kr2.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.999 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.254 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi‑Fi 8/256 GB - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.499 kr337 kr (16%)
23. maj 20262.162 kr63 kr (3%)
5. maj 20262.099 kr43 kr (2%)
20. apr. 20262.142 kr357 kr (14%)
14. apr. 20262.499 kr300 kr (14%)
13. apr. 20262.199 kr120 kr (6%)
10. apr. 20262.079 kr120 kr (5%)
21. mar. 20262.199 kr300 kr (12%)
4. feb. 20262.499 kr400 kr (19%)
2. feb. 20262.099 kr400 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret