Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White)

SamsungEAN: 8806097826842
Pris fra 10.347 krtil 15.374 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 5.027 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.938 kr 19. maj

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10347 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White)
10.347 kr
Til butik
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung Galaxy S26
EAN: 8806097826842
Varenr.: Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9" 1 TB Hvid
10.964 kr
Til butik
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9" 1 TB Hvid billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S26 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED display - 6.9" - 3120 x 1440 pixels (120 Hz) - 4x bagkameraer 200 MP, 50 MP, 50 MP, 10 MP - front camera 12 MP - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-S948BZWHEUB
EAN: 8806097826842
Varenr.: 1003961409
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 1 TB Hvid
12.689 kr
Til butik
Samsung Galaxy S26 Ultra 6.9 1 TB Hvid billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S26 Ultra 69 - 1 TB Hvid Opdag den nyeste teknologi med Samsung Galaxy S26 Ultra 69, designet til dem, der kræver det bedste. Med en massiv 1 TB lagerkapacitet får du plads til alle dine billeder, videoer og apps uden bekymringer. Den elega...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097826842
Varenr.: 126173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB/16GB - White
-13%12.999 kr
Før 14.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB (hvid)
14.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S26 Ultra 1024gb Hvid
15.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk10.347 kr10.347 krKøb
2CompuMail DK10.964 kr10.964 krKøb
3Ultrashop12.689 kr12.689 krKøb
4Proshop DK12.999 kr12.999 krKøb
5Komplett DK14.999 kr14.999 krKøb
6Dustin DK15.374 kr15.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White)

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White) i 94 dage. Laveste pris i perioden er 9.938 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 12.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.154 kr.

Den nuværende pris på 10.347 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Samsung Galaxy S26 Ultra 5G (1024GB/White) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202610.347 kr1 kr (0%)
28. maj 202610.348 kr270 kr (3%)
27. maj 202610.618 kr49 kr (0%)
26. maj 202610.667 kr79 kr (1%)
25. maj 202610.746 kr133 kr (1%)
23. maj 202610.879 kr64 kr (1%)
22. maj 202610.943 kr915 kr (9%)
21. maj 202610.028 kr705 kr (7%)
20. maj 202610.733 kr795 kr (8%)
19. maj 20269.938 kr80 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret