Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806095852393
Pris fra 5.619 krtil 7.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.880 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.699 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5619 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G
5.619 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25 Ultra S931 - Navy Oplev den nye Samsung Galaxy S25 Ultra S931 i elegant Navy-farve. Dette topmoderne smartphone kombinerer en kraftfuld 4.47 GHz processor med 12 GB RAM og 128 GB intern lagerplads, hvilket sikrer, at du hurtigt kan mult...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: skal sorteres
EAN: 8806095852393
Varenr.: 96415
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 128 GB - Navy
-19%6.645 kr
Før 8.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy S25 128 GB - Navy billede

Produktinformation

Mobiltelefon Samsung Galaxy S25 128 GB, Samsung Galaxy S25 – en mobiltelefon från Samsung med kraftfull AI, fenomenal kamera och premiumdesign. Din smarta AI-partner, Samsung Galaxy S25 är mer än en vanlig mobiltelefon. Med inbyggd Galaxy AI blir den en personlig assistent som hjälper dig med allt från middagsplanering till läxhjälp och översättning i realtid. Hur bra är kameran i Samsung Galaxy S25?, Med en 50 MP ultravidvinkelkamera, AI-drivna funktioner och Night Video kan du ta skarpa bilder och filmer oavsett tid på dygnet. ProVisual Engine och Pro Color Grading ger dessutom en professionell känsla direkt i mobilen. Prestanda och batteri för hela dagen, Galaxy S25 är utrustad med Snapdragon 8 Elite-processorn och ett 4000 mAh-batteri. Det betyder att du kan streama, spela och jobba utan oro för lagg eller att batteriet ska ta slut för snabbt. Är den tålig mot vatten och damm?, Ja – Samsung Galaxy S25 är IP68-klassad och klarar både damm och vatten. Perfekt för dig som vill ha en pålitlig telefon i vardagen och på äventyr. En skärm som anpassar sig efter dig, Den 6,2 tum stora OLED-skärmen med upp till 120 Hz uppdateringsfrekvens gör att allt från film till gaming flyter smidigt. Tack vare Vision Booster och ProScaler får du alltid bästa möjliga bild – även i starkt solljus. Vilka AI-funktioner får jag tillgång till?, Galaxy AI gör telefonen smartare på alla sätt: den hjälper dig söka mellan appar, redigera bilder och videos, översätta konversationer och skapa innehåll utifrån skisser eller tidigare foton. Regionala garantiundantag: Spanien - 3 år, Digital zoom: 30x, Synfalt fov: 36 grader, Runtime details: Uppspelning (video): upp till 29 timmar, Skyddsklass: IP68, Bredd: 70.5 mm, Vikt: 162 g, Minsta brannvidd: 13 mm, Tradlos laddning: Ja, Ytterligare funktioner: MIMO-teknik, Samsung KNOX, Samsung DeX-support, Samsung Smart Switch, dubbla stereohögtalare, Samsung Knox Vault, Samsung Wallet, Galaxy AI, Circle to Search, Note Assist, Photo Assist, Samsung Knox Matrix, tolk, transkriberingsassistans, Samsung Health, Samsung Care+, ritassistans, Now Brief, Call Assist, Writing Assist, Audio Eraser, Optisk zoomning: 3x, Maximal ljusstyrka: 2600 cd/m², Reparabilitetsklass: Class C, Hdrteknik: HDR10+, Formfaktor: Beröring, Uppdateringsfrekvens: 120 Hz, Service och support: 2 års garanti, Färg: Marin, Standarder for tradlos laddning: WPC, Qi, Fast Wireless Charging 2.0, Wireless PowerShare, Videoupplosning: Slowmotionvideo 1920 x 1080 (1080p) vid 120 fps, Slowmotionvideo 1920 x 1080 (1080p) vid 240 fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps, 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Import skärmupplösning(px): 2340 x 1080 pixels, Operativsystem: Android 15, 5G NR Band: N1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n66, n75, n77, n78, n40, n25, n12, n26, 3G UMTS band: Band 1, Band 2, Band 4, Band 5, Band 8, Import typavskärm: OLED-skärm, Linstyp: Telefotoobjektiv, Import Vikt: 0.14, Ljuskalla: LED-blixt, Tradlost granssnitt: NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Fargdjup: 16,7 miljoner färger, Import spec prosessor: Qualcomm, 3g UMTS Frekvens : 2100, 1900, 1700, 850, 900, Dataoverforing: FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1, Simkorttyp: Nano-SIM, elektroniskt SIM-kort (e-SIM), Sakerhetsenheter: Fingeravtrycksläsare (under monitorn), ansiktsigenkänning, Teknik: WCDMA (UMTS) / GSM, Material: Armor aluminiumram, Corning Gorilla-glas Victus 2, Import usbpowerdelivery1: Ja, Import skydd: Vattenavvisande, Import skärmstorlek: 6.20, Inmatningsenhet: Multi-touch, Import Höjd: 160, Import generationmobiltbredband: 5G, Skydd: Corning Gorilla Glass Victus 2 (reptåligt glas), Import Bredd: 90, Anslutningstyp: USB Type-C - 24 pin USB-C, Bildskarmsupplosning: 2340 x 1080 pixels, Tillverkarens modellnummer: SM-S931B/DS, Optisk bildstabiliserare: Optisk bildstabiliserare (OIS), Specialeffekter: HDR, 2G Band: 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM, Import bildskärmsdiagonaltum: 6.20, Klockfrekvens: 4.47 GHz, Import lagringsutrymme: 128, Blandare: F/2.2, Inkluderade tillbehör: SIM-kortsborttagningsverktyg, USB-C- till USB-C-kabel, Internminneskapacitet: 128 GB, Generationen mobilt bredband: 5G, Reparationsbarhetsindex: 8.5 (av 10), 4G LTE-Frekvens: FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700c, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 övre, FDD 800 DD, FDD 1900+, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3, Import Djup: 30, Ljudforbattring: Dolby Atmos audio technology, Kameralagen: Ultrarapidvideo, Pro-läge, HYPERLAPSE, Mat, Porträtt, Natt, Provideo-läge, en enda tagning, Porträttvideo, Director's View, Pixeltathet: 418 ppi, Snabbladdningsteknologi: Qualcomm Quick Charge 2,0, Adaptiv snabbladdning, strömtillförsel, Import Farg Lev: Blå, Sensorupplosning: 10 Megapixel, Kapacitet: 4000 mAh, Standarder som foljs: VDE, IP68, USB 3.2 Gen 1, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), Import sensorupplösninghuvudkamera: 50 megapixels, Linsoppning: F/2.4, Navigering: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, Visningsformat: Full-HD+, Anvandargranssnitt: One UI 7, Fokusjustering: Automatisk, 4G LTE-band: Band 1, Band 2, Band 3, Band 4, Band 5, Band 7, Band 8, Band 12, Band 13, Band 17, Band 18, Band 19, Band 20, Band 25, Band 26, Band 28, Band 32, Band 38, Band 39, Band 40, Band 41, Band 66, Typ: OLED-skärm, Typ av produkt: Pekskärmsmobil, Batterikapacitet i cykler: 2000, Digitala ljudstandarder som stods: WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, APE (Monkey's Audio), M4A, DSF, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, MID, Forbattringsteknik: Vision Booster-technology, ProScaler, Objektivtyp: Ultravidvinkellins, Djup: 7.2 mm, Intelligent assistent: Google Gemini, Hdrlage: HDR10+ video, Import laddareingår1: Nej, Url med qrkod for energimarke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2339790, Klass for palitlighet vid upprepade fria fall: Klass A, Antal processorkärnor: 8-core, Import modell: Galaxy S25, Hojd: 146.9 mm, Funktioner: Snabbstart, Dual Pixel-teknologi, Motivoptimerare, AR Doodle, Edit Suggestion, ProVisual-motor, 2x optisk kvalitetszoom, Digitala videostandarder som stods: MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4, 5G NR-Frekvens: FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD TD 2500, FDD AWS-3, SDL DL 1500+, TDD TD 3700, TDD TD 3500, TDD 2300, FDD 1900, n12, FDD 850, Anvandarminne: 92.5 GB, Batteriets uthallighet per cykel: 2236 min, Import ram-minne-installeradstorlek: 12, Import upplösning: 2340 x 1080 pixels, Import processor-familj: Snapdragon 8 Elite for Galaxy, Serviceleverantor: Inte specificerad, Import effektlevererad: 10 - 25, Import antalsim-kortplatser: Dual-SIM, Antal simkort: Dual-SIM, Import spec operativsystem: Android 15, Maxdjup for vattentalighet: 1.5 m, Diagonal storlek: 6.2", Sensorer: Accelerometer, närhetssensor, barometer, gyrosensor, hallsensor, geomagnetisk sensor, ljussensor.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner & smartphones
EAN: 8806095852393
Varenr.: D45135
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | NAVY
6.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 128GB/12GB - Navy
6.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 128GB (navy)
6.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 128gb Marineblå
7.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop5.619 kr5.619 krKøb
2Teknikproffset DK6.645 kr6.694 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.999 kr6.999 krKøb
4Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
5Komplett DK6.999 kr6.999 krKøb
6Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G i 172 dage. Laveste pris i perioden er 4.444 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.573 kr.

Den nuværende pris på 5.619 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Samsung Galaxy S25 Ultra S931 (Navy) DS 6.9“ DLA 2X 1440x3120,4.47GHz&3.53GHz,128GB,12GB RAM,Android 15,WiFi,5G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.619 kr120 kr (2%)
11. maj 20265.499 kr120 kr (2%)
28. apr. 20265.619 kr1.055 kr (16%)
27. apr. 20266.674 kr1.055 kr (19%)
24. apr. 20265.619 kr1.055 kr (16%)
23. apr. 20266.674 kr1.055 kr (19%)
9. apr. 20265.619 kr920 kr (20%)
24. mar. 20264.699 kr920 kr (16%)
22. mar. 20265.619 kr1.380 kr (20%)
21. mar. 20266.999 kr1.380 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret