Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver

SamsungMobiltelefoner200MP AI-kamera og Snapdragon 8 ElitePremium smartphone til professionelle og entusiasterEAN: 8806097325932

Samsung Galaxy S25 Edge kombinerer kraftfuld ydeevne med elegant design. Den store 6.7" QHD+ skærm og Snapdragon 8 Elite processor sikrer førsteklasses oplevelse. Læs mere

Pris fra 4.599 krtil 10.151 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5.552 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.589 kr 26. maj

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Edge 256GB/12GB - Titanium Silver
-56%4.599 kr
Før 10.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Edge 5G (256GB/Silver)
4.599 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver
4.908 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 Edge 6.7 12GB 256GB Titanium Silver
5.679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 Edge 256gb Sølv
10.151 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.599 kr4.599 krKøb
2Salgsbutikken.dk4.599 kr4.599 krKøb
3CompuMail DK4.908 kr4.908 krKøb
4Ultrashop5.679 kr5.679 krKøb
5Dustin DK10.151 kr10.237,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 256GB Titanium Silver

Samsung

Samsung Galaxy S25 Edge kombinerer kraftfuld ydeevne med elegant design. Den store 6.7" QHD+ skærm og Snapdragon 8 Elite processor sikrer førsteklasses oplevelse.

• Samsung smartphone
• Galaxy S25
• Titanium Silver mobil
• 200MP kamera
• Snapdragon 8 Elite
• premium smartphone
• AI kamera
• Premium smartphone til professionelle og entusiaster
• 200MP AI-kamera og Snapdragon 8 Elite

Beskrivelse

Samsung Galaxy S25 Edge er den ultimative premium smartphone der kombinerer banebrydende teknologi med elegant design. Med sin imponerende 6.7" QHD+ Dynamic AMOLED 2X skærm med 120Hz opdateringsfrekvens får du en omsluttende visuel oplevelse med skarp klarhed og flydende bevægelser. Den kraftfulde Snapdragon 8 Elite processor med 12GB RAM sikrer lynhurtig ydeevne til multitasking, gaming og krævende apps. Det avancerede 200MP hovedkamera med AI-funktioner og ProVisual Engine fanger detaljerede billeder med fantastisk skarphed, mens 10x digital zoom og optisk billedstabilisering gør hver optagelse perfekt. Med 256GB lagerplads har du rigelig plads til fotos, videoer og apps. Det slanke 5.8mm design i Titanium Silver finish giver telefonen et eksklusivt premium-look, mens IP68-certificeringen beskytter mod vand og støv. Galaxy AI-funktioner optimerer din daglige brug intelligent.

Specifikationer

RAM:12 GB
Farve:Titanium Silver
Vægt:163 gram
Batteri:3900 mAh med 25W hurtig opladning
Processor:Snapdragon 8 Elite 8-core 4.47GHz
Lagerplads:256 GB
Beskyttelse:IP68, Gorilla Glass Ceramic 2
Dimensioner:158.2 x 75.6 x 5.8 mm
Frontkamera:12MP f/2.2
Hovedkamera:200MP f/1.7 med OIS og AI
Forbindelser:5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC
Operativsystem:Android 15 med One UI 7.0
Skærmstørrelse:6.7" QHD+ (3120x1440)
Opdateringsfrekvens:120Hz Dynamic AMOLED 2X
Trådløs opladning:15W

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang batterilevetid har Samsung Galaxy S25 Edge?

Galaxy S25 Edge har et 3900 mAh batteri der holder op til 24 timer kontinuerlig videoafspilning. Med intelligent batteristyring og 25W hurtig opladning er telefonen klar til hele dagen.

Kan Galaxy S25 Edge tage professionelle billeder?

Ja, med 200MP hovedkamera og ProVisual Engine AI-teknologi tager telefonen billeder i professionel kvalitet. AI Zoom giver 10x digital zoom uden kvalitetstab, og optisk billedstabilisering sikrer skarpe billeder selv i bevægelse.

Er telefonen vandtæt og hvordan er holdbarheden?

Galaxy S25 Edge har IP68-certificering som beskytter mod vand og støv. Gorilla Glass Ceramic 2 på skærmen giver 5x bedre beskyttelse mod fald og ridser end tidligere modeller.

Understøtter telefonen 5G og hvilke forbindelser har den?

Ja, telefonen har fuld 5G-understøttelse samt Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC og Dual SIM (nano + eSIM). USB-C 3.2 giver hurtig dataoverførsel og opladning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.589 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 9.996 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.036 kr.

Den nuværende pris på 4.599 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Samsung Galaxy S25 Edge 6.7" 12GB 256GB Titanium Silver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.599 kr1 kr (0%)
30. maj 20264.598 kr1 kr (0%)
29. maj 20264.599 kr10 kr (0%)
26. maj 20264.589 kr10 kr (0%)
23. maj 20264.599 kr70 kr (1%)
22. maj 20264.669 kr1 kr (0%)
21. maj 20264.668 kr31 kr (1%)
16. maj 20264.637 kr29 kr (1%)
7. maj 20264.666 kr37 kr (1%)
1. maj 20264.703 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret