Gå til hovedindhold

Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806095857756
Pris fra 7.463 krtil 9.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.536 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.952 kr 30. maj

Sammenlign priser på Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7463 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25+ 6.7" 512GB Marineblå
7.463 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25+ 6.7" 512GB Marineblå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25+ - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - OLED display - 6.7" - 3120 x 1440 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 12 MP, 10 MP - front camera 12 MP - marineblå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-S936BDBGEUB
EAN: 8806095857756
Varenr.: 1003051821
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25+ 512GB/12GB - Navy
-25%7.499 kr
Før 9.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy S25+ 512GB/12GB - Navy billede

Produktinformation

6,7" QHD+ (3120x1440) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X-skærm med Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM + e-SIM, Snapdragon 8 Elite for Galaxy, 12 GB LPDDR5X RAM, 256 GB flashlager, triple-kamera system: 50 MP f/1.8 vidvinkel med OIS (hovedkamera) + 10 MP f/2.4 3x telefoto med OIS + 12 MP f/2.2 ultravidvinkel (bagkamera), 12 MP f/2.2 (frontkamera), stereohøjttalere med Dolby Atmos af AKG, Android 15 med One UI, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, NFC, fingeraftrykslæser i skærm, UWB, Galaxy AI, IP68, 4900 mAh batteri, 45W kablet opladning, 15W trådløs opladning, 190 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-S936BDBGEUB
EAN: 8806095857756
Varenr.: 3329207
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25+ 6.7 512GB Marineblå
7.969 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25+ 6.7 512GB Marineblå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25 67 512GB Marineblå Oplev den nyeste innovation inden for mobilteknologi med Samsung Galaxy S25 67, nu i en stilfuld marineblå farve. Denne smartphone kombinerer et elegant design med kraftfuld ydeevne og er udstyret med 512 GB intern hu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 8806095857756
Varenr.: 83190
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY
9.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.463 kr7.463 krKøb
2Proshop DK7.499 kr7.499 krKøb
3Ultrashop7.969 kr7.969 krKøb
4CS MEGASTORE DK9.999 kr9.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY

PriceData har fulgt prisen på Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY i 182 dage. Laveste pris i perioden er 6.499 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 9.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.288 kr.

Den nuværende pris på 7.463 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25+ - 5G smartphone - 512GB | NAVY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20267.463 kr180 kr (2%)
31. maj 20267.283 kr331 kr (5%)
30. maj 20266.952 kr156 kr (2%)
23. maj 20267.108 kr1.051 kr (13%)
15. maj 20268.159 kr1.050 kr (15%)
9. maj 20267.109 kr1.050 kr (13%)
2. maj 20268.159 kr1.052 kr (15%)
30. apr. 20267.107 kr103 kr (1%)
26. apr. 20267.210 kr104 kr (1%)
25. apr. 20267.314 kr26 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret