Gå til hovedindhold

Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806095852904
Pris fra 5.679 krtil 7.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.820 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.699 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 5G 6.2 12GB 128GB Mynte
5.679 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 5G 6.2 12GB 128GB Mynte billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25 62 128GB Mynte Oplev den nyeste innovation inden for smartphones med Samsung Galaxy S25 62 128GB Mynte. Med sit slanke design og et væld af avancerede funktioner er denne enhed skabt til at imponere. Galaxy S25 er udstyret med en kraftf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 8806095852904
Varenr.: 82832
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT
6.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 128GB/12GB - Mint
6.999 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 128GB/12GB - Mint billede

Produktinformation

6,2" FHD+ (2340x1080) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X-skærm med Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM + e-SIM, Snapdragon 8 Elite for Galaxy, 12 GB LPDDR5X RAM, 128 GB Flash, Triple-kamerasystem: 50 MP f/1.8 vidvinkel med OIS hoved + 10 MP f/2.4 3x telefoto med OIS + 12 MP f/2.2 ultravidvinkel (bag), 12 MP f/2.2 (front), stereohøjttalere med Dolby Atmos af AKG, Android 15 med One UI, Wi-Fi 6E, BT 5.3, NFC, fingeraftrykssensor i skærmen, Galaxy AI, IP68, 4000 mAh batteri, 25W kablet opladning, 15W trådløs opladning, 162 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-S931BLGDEUB
EAN: 8806095852904
Varenr.: 3329213
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 128gb Mintfarve
7.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop5.679 kr5.679 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.999 kr6.999 krKøb
3Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
4Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT

PriceData har fulgt prisen på Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.444 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.578 kr.

Den nuværende pris på 5.679 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | MINT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.679 kr180 kr (3%)
11. maj 20265.499 kr180 kr (3%)
28. apr. 20265.679 kr828 kr (13%)
27. apr. 20266.507 kr828 kr (15%)
24. apr. 20265.679 kr245 kr (4%)
23. apr. 20265.924 kr245 kr (4%)
13. apr. 20265.679 kr150 kr (3%)
8. apr. 20265.829 kr1.130 kr (24%)
24. mar. 20264.699 kr1.130 kr (19%)
22. mar. 20265.829 kr1.170 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret