Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806095851143
Pris fra 5.829 krtil 7.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.670 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.699 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5829 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 6.2 128GB Icy blue
5.829 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 6.2 128GB Icy blue billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25 62 128GB Icy Blue Oplev den nyeste teknologi med Samsung Galaxy S25 i en smuk Icy Blue farve. Denne smartphone kombinerer elegance og funktionalitet med en imponerende kapacitet på 128GB, hvilket giver masser af plads til dine billeder,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 8806095851143
Varenr.: 82831
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25 6.2" 128GB Icy blue
6.220 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 6.2" 128GB Icy blue billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 128 GB - OLED display - 6.2" - 2340 x 1080 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 12 MP, 10 MP - front camera 12 MP - icy blue

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-S931BLBDEUB
EAN: 8806095851143
Varenr.: 1003051813
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 5G-telefon, 128/12 GB, Icy Blue
6.488 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 5G-telefon, 128/12 GB, Icy Blue billede

Produktinformation

Din telefon er nu din pålidelige AI-partner. Samsung Galaxy S25 forstår dig og sparer dig tid. Den tilbyder lynhurtig søgning, live-tolkning på 45 sprog og mange AI-funktioner både online og offline. Samsung Galaxy S25 gør tingene næsten magisk hurtige og nemme. Den er din festarrangør, lektiehjælp og oversættelsesapp – din professionelle fotograf og redaktør. Den fungerer som din DJ, spilmakker og filmekspert. Den søger hurtigt mellem apps og giver svar, forslag og løsninger på problemer. Den lærer dig at kende så godt, at den svarer på dine vegne og tilpasser sig dine vaner. Galaxy S25 gør alt for at spare din dyrebare tid. Din telefon er nu din pålidelige AI-partner, Samsung Galaxy S25 er en partner, der virkelig forstår dig og sparer din tid. Den søger i og mellem apps og finder på få sekunder en restaurant, der opfylder alle dine venners ønsker: hundevenlig, vegansk, parfumefri – med udsigt over søen. Den tilbyder realtidsoversættelse på 45 sprog. Den er din middagsguide, festarrangør og lektiehjælp. Den lærer dig at kende, så du ser de vigtigste ting først på din skærm. Du kan bruge mange AI-funktioner både online og offline. Nu kan din hverdag blive meget mere smidig!, Skab som en professionel med hjælp fra kunstig intelligens, Lav en hurtig skitse, og på et øjeblik har du et billede skabt af AI. Er der forstyrrende støj i din video? Den forsvinder på et øjeblik – samtidig med at den øvrige lyd bevares. Med ProVisual Engine-kameraet får du automatisk et optimalt billede, og med AI-understøttet Pro Color Grading og redigering kan du give det din egen unikke fotografiske identitet. Du kan også bede om, at et foto eller en video skal ligne noget, du tidligere har skabt i dit galleri, eller hente inspiration fra andre billeder på nettet og sociale medier. Som noget nyt kan du også tage billeder i mørke med fantastiske resultater takket være Night Video. Med Galaxy AI bliver selfies præcis, som du ønsker – og alle i gruppebillederne har øjnene åbne. Som ved et trylleslag!, Mere AI. Bedre optimering, Galaxy AI og den nye, kraftfulde processor udgør en uovervindelig kombination. Det mærker du i de smartere funktioner, det fantastiske kamera, den forbedrede batterilevetid, den hurtige responstid og den fantastiske grafik. Samsung Galaxy S25 tilbyder fænomenale mobilskærme, der genkender bevægelse og gør fodboldspillernes skud skarpe. Tekniske specifikationer: Skærm: 6,2" FHD+ Dynamic Amoled 2X (2340 x 1080), 120 Hz, 2600 nits, Processor: Snapdragon 8 Elite for Galaxy, OS: One UI 7 (Android 15), Mål: 70,5 × 146,9 × 7,2 mm | 162 g, Bagkamera: 50 MP vidvinkel (f/1,8 OIS) + 10 MP tele (f/2,4 OIS) + 12 MP ultravidvinkel (f/2,2 AF), Frontkamera: 12 MP (f/2,2 AF), Hukommelse / lagerplads: 12 GB / 128 GB, Forbindelser: 5G, 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2,4 GHz + 5 GHz + 6 GHz, Wi-Fi 6E, Tilslutninger: BT 5.3, USB 3.2 Gen1 (USB-C), Batteri: 4000 mAh, hurtigopladning (25 W), trådløs hurtigopladning (15 W), trådløs strømdeling, Andet: Fingeraftrykssensor i skærmen, ansigtsgenkendelse, Samsung Pay, Dual SIM + e-SIM, Sound by AKG, Dolby Atmos, Samsung Knox, IP68, Indhold i pakken: Galaxy S25 5G-telefon, USB Type-C-kabel, Værktøj til fjernelse af SIM-kort, Hurtigstartguide, Strømforsyning medfølger ikke, 10-25 W USB PD-strømforsyning anbefales, 6,2" FHD+ skærm, 120 Hz, 50 MP hovedkamera + OIS, 12 MP selfie, 4000 mAh batteri, 25 W opladning, Galaxy AI-funktioner, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner & smartphones
EAN: 8806095851143
Varenr.: D41808
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 128GB | ICYBLUE
6.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 128GB/12GB - Icy Blue
6.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 128gb Blå
7.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop5.829 kr5.829 krKøb
2CompuMail DK6.220 kr6.220 krKøb
3Teknikproffset DK6.488 kr6.537 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.999 kr6.999 krKøb
5Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
6Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.444 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 5.829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.162 kr.

Den nuværende pris på 5.829 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Samsung Galaxy S25 158 cm 62 Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 4000 mAh Bl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265.829 kr794 kr (16%)
24. maj 20265.035 kr115 kr (2%)
23. maj 20265.150 kr51 kr (1%)
22. maj 20265.099 kr400 kr (7%)
21. maj 20265.499 kr400 kr (8%)
16. maj 20265.099 kr76 kr (1%)
14. maj 20265.175 kr76 kr (1%)
12. maj 20265.099 kr76 kr (1%)
7. maj 20265.175 kr81 kr (2%)
6. maj 20265.256 kr157 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret