Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv

SamsungHovedtelefonerEAN: 8806095645896
Pris fra 612 krtil 958 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Buds3 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
612 kr
Til butik
Samsung Galaxy Buds3 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Buds3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-R530NZAAEUB
EAN: 8806095645896
Varenr.: 1002327124
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy Buds3 In-Ear ANC Ørepropper
659 kr
Til butik
Samsung Galaxy Buds3 In-Ear ANC Ørepropper billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Buds3 (R530) - Lyd på næste niveau, sømløs forbindelse, Oplev krystalklar lyd og ubesværet forbindelse med, Samsung Galaxy Buds3 (R530). Disse trådløse ørepropper er designet til komfort og ydeevne i hverdagen og leverer, fyldig lyd, ,, kraftig bas, og, aktiv støjreduktion, , så du kan fokusere på det, der betyder noget. Med en ergonomisk pasform og IP-klassificeret vandmodstand er Galaxy Buds3 bygget til et liv på farten - uanset om du arbejder, træner eller slapper af. Nyd op til, 5 timers afspilning, på en enkelt opladning med et kompakt opladningsetui, der giver, timevis af ekstra lytning, . Par med det samme med dine Samsung Galaxy-enheder ved hjælp af Auto Switch, og bevar kontrollen med intuitiv, berøringskontrol, og, kompatibilitet med stemmeassistenten, . Vigtige funktioner: Omfavnende lyd i høj kvalitet med dyb bas, Aktiv støjreduktion (ANC), Komfortabel og sikker pasform, Lang batterilevetid med hurtig opladning, Problemfri forbindelse med Samsung økosystem, IPX-vandmodstand til aktiv brug, Samsung Galaxy Buds3 - Ren lyd. Smart design. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 8806095645896
Varenr.: D30344
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in?ear høretelefoner Samsung Galaxy Buds3 - sølv
-1%739 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in?ear høretelefoner Samsung Galaxy Buds3 - sølv billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Buds3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sølvSamsung Galaxy Buds3 redefinerer oplevelsen af trådløse øretelefoner ved at kombinere avanceret lydteknologi med brugercentrerede funktioner. Med aktiv støjreduktion sikrer disse øretelefoner, at din lytteoplevelse forbliver uafbrudt, mens den indbyggede mikrofon og den oversatte samtalefunktion i realtid forbedrer dine kommunikationsmuligheder. Buds3 handler ikke kun om lyd; de handler også om problemfri tilslutning og tilbyder Bluetooth og Samsung Seamless Codec for en stabil forbindelse. De er designet til at være holdbare og har en IP57-vandafvisende klassificering, hvilket gør dem perfekte til brug under træning eller i let regn. Derudover leverer Hi-Fi-lyden og 96 kHz-opløsningen overlegen lydkvalitet, der giver liv til din musik og dine opkald. Uanset om du er hjemme, pendler eller rejser, er Samsung Galaxy Buds3 din ideelle ledsager til bærbar elektronik og tilbyder en blanding af teknologi og bekvemmelighed, der opfylder kravene til din aktive livsstil.Fordybende lydoplevelseSamsung Galaxy Buds3 leverer en fordybende lydoplevelse med dynamisk hovedtelefonteknologi og 360 Audio-lydeffekter, suppleret med en 11 mm membran, der beriger lydkvaliteten.Avancerede tilslutningsmulighederUdstyret med Bluetooth og Samsung Seamless Codec (SSC) giver disse ægte trådløse øretelefoner en stabil og problemfri forbindelse til din bærbare elektronik, hvilket sikrer en lydoplevelse i høj kvalitet uden besværet med ledninger.Overlegen samtaleklarhedBuds3 har indbyggede mikrofoner med aktiv støjreduktion og mulighed for oversat samtale i realtid og sikrer, at dine opkald er krystalklare, selv i støjende omgivelser.Holdbare og vandafvisendeMed en IP57-klassificering er Samsung Galaxy Buds3 designet til at være vandafvisende, hvilket gør dem velegnede til træning eller brug i let regn, hvi...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.16g
EAN: 8806095645896
Varenr.: 1815909
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in?ear høretelefoner Samsung Galaxy Buds3 - sølv
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Buds3 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sølv
779 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Buds3 True Wireless Stereo In-ear Earbuds Høretelefoner (TWS). Silver
958 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK612 kr612 krKøb
2Teknikproffset DK659 kr708 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb
6Superprice.dk958 kr958 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 612 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 852 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Samsung Galaxy Buds3 Headset True Wireless Stereo (TWS) I ørerne Opkald/musik USB Type-C Bluetooth Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026612 kr29 kr (5%)
14. maj 2026641 kr8 kr (1%)
11. maj 2026633 kr21 kr (3%)
9. maj 2026612 kr167 kr (21%)
8. maj 2026779 kr167 kr (27%)
24. apr. 2026612 kr12 kr (2%)
12. mar. 2026624 kr13 kr (2%)
10. mar. 2026637 kr17 kr (3%)
9. mar. 2026654 kr20 kr (3%)
8. mar. 2026674 kr19 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret