Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB

SamsungEAN: 8806099028084
Pris fra 2.707 krtil 4.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.542 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2707 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A57 5G (128GB/Lilac Purple)
2.707 kr
Til butik
Samsung Galaxy A57 5G (128GB/Lilac Purple) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A57 5G (128GB/Lilac Purple)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung Galaxy A
EAN: 8806099028084
Varenr.: Samsung Galaxy A57 5G (128GB/Lilac Purple)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB
3.380 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A57 5G 128GB/8GB - Awesome Lilac
-19%3.399 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A57 5G 128GB/8GB - Awesome Lilac billede

Produktinformation

6,7" FHD+ (2340×1080) 120 Hz 1900 nits Super AMOLED+ Infinity-O-skærm, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Exynos 1680, 8 GB RAM, 128 GB lager, tredobbelt kamerasystem: 50 MP f/1.8 vidvinkel med OIS (hovedkamera) + 12 MP f/2.2 ultravidvinkel + 5 MP f/2.4 makro (bag), 12 MP f/2.2 (front), stereohøjttalere, One UI, Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.1, NFC, fingeraftrykslæser i skærmen, IP68, 5000 mAh batteri, 45 W kablet opladning, 182 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-A576BZVBEUB
EAN: 8806099028084
Varenr.: 3452568
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A57 5G 128GB (awesome lilac)
4.199 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A57 5g 128gb Violet
4.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk2.707 kr2.707 krKøb
2CompuMail DK3.380 kr3.380 krKøb
3Proshop DK3.399 kr3.399 krKøb
4Komplett DK4.199 kr4.199 krKøb
5Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB i 67 dage. Laveste pris i perioden er 2.707 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 4.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.951 kr.

Den nuværende pris på 2.707 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Samsung Galaxy A57 A576 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.707 kr5 kr (0%)
31. maj 20262.712 kr4 kr (0%)
30. maj 20262.716 kr6 kr (0%)
29. maj 20262.722 kr7 kr (0%)
24. maj 20262.729 kr110 kr (4%)
23. maj 20262.839 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.843 kr65 kr (2%)
21. maj 20262.778 kr5 kr (0%)
18. maj 20262.783 kr10 kr (0%)
17. maj 20262.793 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret