Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue

SamsungEAN: 8806099028190
Pris fra 3.162 krtil 4.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.587 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3162 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy A57 5G 6.7" 256 GB Blå
3.162 kr
Til butik
Samsung Galaxy A57 5G 6.7" 256 GB Blå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A57 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED display - 6.7" - 2340 x 1080 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 12 MP, 5 MP - front camera 12 MP - fantastisk isblå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-A576BLBDEUB
EAN: 8806099028190
Varenr.: 1004164863
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A57 5G 6.7 256 GB Blå
3.719 kr
Til butik
Samsung Galaxy A57 5G 6.7 256 GB Blå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A57 5G 256 GB Blå Oplev den imponerende kraft og stilfulde design med Samsung Galaxy A57 5G. Utrustet med en generøs storage på 256 GB, giver denne smartphone dig masser af plads til dine billeder, videoer og apps. Den hurtige 5G-forbindels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 8806099028190
Varenr.: 129051
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue
-17%3.899 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue billede

Produktinformation

6,7" FHD+ (2340×1080) 120 Hz 1900 nits Super AMOLED+ Infinity-O-skærm, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Exynos 1680, 8 GB RAM, 128 GB lager, tredobbelt kamerasystem: 50 MP f/1.8 vidvinkel med OIS (hovedkamera) + 12 MP f/2.2 ultravidvinkel + 5 MP f/2.4 makro (bag), 12 MP f/2.2 (front), stereohøjttalere, One UI, Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.1, NFC, fingeraftrykslæser i skærmen, IP68, 5000 mAh batteri, 45 W kablet opladning, 182 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-A576BLBDEUB
EAN: 8806099028190
Varenr.: 3452575
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A57 5G 256GB (awesome icyblue)
4.699 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A57 5g 256gb Blå
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.162 kr3.162 krKøb
2Ultrashop3.719 kr3.719 krKøb
3Proshop DK3.899 kr3.899 krKøb
4Komplett DK4.699 kr4.699 krKøb
5Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue i 67 dage. Laveste pris i perioden er 3.162 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 4.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.793 kr.

Den nuværende pris på 3.162 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Samsung Galaxy A57 5G 256GB/8GB - Awesome Icyblue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.162 kr587 kr (16%)
26. maj 20263.749 kr562 kr (18%)
19. maj 20263.187 kr102 kr (3%)
7. maj 20263.289 kr128 kr (4%)
24. apr. 20263.417 kr152 kr (4%)
17. apr. 20263.569 kr93 kr (3%)
16. apr. 20263.662 kr93 kr (3%)
10. apr. 20263.569 kr1.107 kr (24%)
9. apr. 20264.676 kr23 kr (0%)
28. mar. 20264.699 kr50 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret