Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone

SamsungAndroidEAN: 8806099035167
Pris fra 2.699 krtil 3.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A37 5G 6.7 128 GB Hvid
2.699 kr
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G 6.7 128 GB Hvid billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A37 5G - 128 GB Hvid Oplev den kraftfulde og stilrene Samsung Galaxy A37 5G med 128 GB intern hukommelse og en elegant hvid finish. Dette smartphone er designet til at imødekomme dine behov for hurtig internetforbindelse, takket være 5G-tek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806099035167
Varenr.: 129139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A37 5G 128GB/6GB - Awesome White
-15%2.799 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G 128GB/6GB - Awesome White billede

Produktinformation

6,7" FHD+ (2340×1080) 120 Hz 1900 nits Super AMOLED Infinity-O-skærm, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Exynos 1480, 6 GB RAM, 128 GB lager, tredobbelt kamerasystem: 50 MP f/1.8 vidvinkel med OIS (hovedkamera) + 8 MP f/2.2 ultravidvinkel + 5 MP f/2.4 makro (bag), 12 MP f/2.2 (front), stereohøjttalere, One UI, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, NFC, fingeraftrykslæser i skærmen, IP68, 5000 mAh batteri, 45 W kablet opladning, 197 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-A376BZWBEUB
EAN: 8806099035167
Varenr.: 3452594
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A37 5g 128gb Hvid
3.249 kr
Til butik
Samsung Galaxy A37 5g 128gb Hvid billede

Produktinformation

AI-funktioner som Circle to Search with Google og Intelligent Visual Editing En prisvenlig mobil med smart AI og høj funktionalitet Få skarpe billeder og selfievideoer selv i mørke med 50 MP hovedkamera og 12 MP selfiekamera med Video HDR Stor og lysstærk 6,7″ FHD+ Super AMOLED-skærm med 120 Hz for en optimal visuel oplevelse Personlig tilpasning med One UI 8.5 Hurtig og kraftfuld Exynos 1480-processor og 5G-forbindelse Kraftigt 5 000 mAh-batteri med 45 W hurtigopladning Op til 256 GB intern lagring Robust konstruktion med IP68-klassificering Samsung Knox leverer regelmæssige sikkerhedsopdateringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android
Artikel nr.: SM-A376BZWBEUB
EAN: 8806099035167
Varenr.: 5020088326
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone
-27%3.299 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone
-27%3.319 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
2Proshop DK2.799 kr2.799 krKøb
3Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
4Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
5Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone i 67 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.934 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Samsung Galaxy A37 5G 6,7" 128 GB - Hvid smartphone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.699 kr100 kr (4%)
24. maj 20262.799 kr100 kr (4%)
23. maj 20262.699 kr50 kr (2%)
21. maj 20262.749 kr10 kr (0%)
20. maj 20262.759 kr490 kr (15%)
18. maj 20263.249 kr490 kr (18%)
14. maj 20262.759 kr90 kr (3%)
6. maj 20262.849 kr110 kr (4%)
28. apr. 20262.959 kr290 kr (9%)
27. apr. 20263.249 kr290 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret