Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen

SamsungAndroidEAN: 8806099035396
Pris fra 3.149 krtil 3.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.059 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A37 5G 6.7 256 GB Grøn
3.149 kr
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G 6.7 256 GB Grøn billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A37 5G - 256 GB Grøn Oplev den imponerende kraft af Samsung Galaxy A37 5G med 256 GB intern lagring og et stilrent design i grøn. Denne smartphone kombinerer en kraftfuld processor med det nyeste 5G-netværk, hvilket giver dig lynhurtig inte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806099035396
Varenr.: 129048
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen
-13%3.499 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen billede

Produktinformation

6,7" FHD+ (2340×1080) 120 Hz 1900 nits Super AMOLED Infinity-O-skærm, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Exynos 1480, 6 GB RAM, 128 GB lager, tredobbelt kamerasystem: 50 MP f/1.8 vidvinkel med OIS (hovedkamera) + 8 MP f/2.2 ultravidvinkel + 5 MP f/2.4 makro (bag), 12 MP f/2.2 (front), stereohøjttalere, One UI, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, NFC, fingeraftrykslæser i skærmen, IP68, 5000 mAh batteri, 45 W kablet opladning, 197 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-A376BDGGEUB
EAN: 8806099035396
Varenr.: 3452604
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A37 5g 256gb Grøn
3.999 kr
Til butik
Samsung Galaxy A37 5g 256gb Grøn billede

Produktinformation

AI-funktioner som Circle to Search with Google og Intelligent Visual Editing En prisvenlig mobil med smart AI og høj funktionalitet Få skarpe billeder og selfievideoer selv i mørke med 50 MP hovedkamera og 12 MP selfiekamera med Video HDR Stor og lysstærk 6,7″ FHD+ Super AMOLED-skærm med 120 Hz for en optimal visuel oplevelse Personlig tilpasning med One UI 8.5 Hurtig og kraftfuld Exynos 1480-processor og 5G-forbindelse Kraftigt 5 000 mAh-batteri med 45 W hurtigopladning Op til 256 GB intern lagring Robust konstruktion med IP68-klassificering Samsung Knox leverer regelmæssige sikkerhedsopdateringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android
Artikel nr.: SM-A376BDGGEUB
EAN: 8806099035396
Varenr.: 5020088319
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A37 5G 256GB (awesome graygreen)
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.149 kr3.149 krKøb
2Proshop DK3.499 kr3.499 krKøb
3Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
4Komplett DK3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen i 67 dage. Laveste pris i perioden er 3.059 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.514 kr.

Den nuværende pris på 3.149 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Samsung Galaxy A37 5G 256GB/8GB - Awesome Greygreen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.149 kr350 kr (10%)
24. maj 20263.499 kr350 kr (11%)
21. maj 20263.149 kr300 kr (9%)
20. maj 20263.449 kr550 kr (14%)
18. maj 20263.999 kr550 kr (16%)
2. maj 20263.449 kr50 kr (1%)
28. apr. 20263.499 kr500 kr (13%)
27. apr. 20263.999 kr500 kr (14%)
25. apr. 20263.499 kr100 kr (3%)
24. apr. 20263.599 kr400 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret