Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid

SamsungMobiltelefoner256GB lager og 5G hastighedPerfekt til unge og professionelleEAN: 8806097072775

Samsung Galaxy A26 5G kombinerer stil og funktionalitet i elegant hvidt design. Med 256GB lager og kraftfuld processor til hurtig ydeevne og multitasking. Læs mere

Pris fra 2.014 krtil 2.874 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 860 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.962 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2014 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A26 5G (256GB/White)
2.014 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid
-8%2.299 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid
-8%2.319 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A26 6.7 256GB Hvid
2.329 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A26 5g 256gb Hvid
2.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk2.014 kr2.014 krKøb
2Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
3Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
4Ultrashop2.329 kr2.329 krKøb
5Dustin DK2.874 kr2.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy A26 5G 256GB Hvid

Samsung

Samsung Galaxy A26 5G kombinerer stil og funktionalitet i elegant hvidt design. Med 256GB lager og kraftfuld processor til hurtig ydeevne og multitasking.

• Samsung smartphone
• Galaxy A26
• 5G telefon
• 256GB hukommelse
• hvid smartphone
• Android telefon
• Samsung mobil
• Perfekt til unge og professionelle
• 256GB lager og 5G hastighed

Beskrivelse

Samsung Galaxy A26 5G er den perfekte smartphone til moderne brugere som ønsker både stil og funktionalitet. Med generøs lagerkapacitet på 256GB har du masser af plads til alle dine billeder, apps og medier. Den smukke hvide finish giver telefonen et moderne look der passer til enhver stil. Galaxy A26 er udstyret med kraftfuld processor som sikrer hurtig ydeevne og gør multitasking til en leg. Skærmen byder på klare og levende farver så du kan nyde din underholdning som aldrig før. Uanset om du streamer, spiller eller arbejder er Samsung Galaxy A26 den ultimative mobiloplevelse med avancerede funktioner og brugervenligt interface.

Specifikationer

Design:Elegant hvid finish
Kamera:Avanceret kamerasystem
Netværk:5G-kompatibel
Processor:Kraftfuld chipset til hurtig ydeevne
Forbindelse:WiFi, Bluetooth, USB-C
Lagerkapacitet:256GB intern hukommelse
Operativsystem:Android med Samsung One UI
Skærmstørrelse:6.7 tommer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor meget lagerplads har Samsung Galaxy A26 5G?

Samsung Galaxy A26 5G kommer med 256GB intern lagerkapacitet, som giver rigelig plads til apps, billeder, videoer og andre filer.

Er Samsung Galaxy A26 kompatibel med 5G-netværk?

Ja, Samsung Galaxy A26 5G understøtter 5G-netværk og giver dig hurtige internethastigheder når 5G er tilgængeligt i dit område.

Hvilken skærmstørrelse har Galaxy A26?

Samsung Galaxy A26 har en 6.7 tommer skærm med klare og levende farver, perfekt til streaming, spil og produktivitet.

Er telefonen god til multitasking og gaming?

Ja, med sin kraftfulde processor og 256GB lager håndterer Galaxy A26 multitasking og gaming med lethed, hvilket giver en glat brugeroplevelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.898 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.976 kr.

Den nuværende pris på 2.014 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Samsung Galaxy A26 6,7" 8/256 GB 5G Dual SIM - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.014 kr12 kr (1%)
30. maj 20262.026 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.027 kr13 kr (1%)
24. maj 20262.014 kr13 kr (1%)
22. maj 20262.027 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.026 kr23 kr (1%)
18. maj 20262.003 kr23 kr (1%)
7. maj 20262.026 kr31 kr (2%)
6. maj 20262.057 kr31 kr (2%)
1. maj 20262.026 kr25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret