Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806097330523
Pris fra 1.882 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 637 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.831 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1882 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy A26 6.7" 128GB Sort
1.882 kr
Til butik
Samsung Galaxy A26 6.7" 128GB Sort billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A26 - Enterprise Edition - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 6 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - OLED display - 6.7" - 2340 x 1080 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 8 MP, 2 MP - front camera 13 MP - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-A266BZKBEEB
EAN: 8806097330523
Varenr.: 1003226554
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A26 6.7 128GB Sort
2.119 kr
Til butik
Samsung Galaxy A26 6.7 128GB Sort billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A26 67 128GB Sort Oplev den imponerende Samsung Galaxy A26 67, der kombinerer stil og funktionalitet i et slankt design. Med hele 128 GB intern hukommelse får du rigeligt med plads til billeder, apps og videoer. Den elegante sorte farve til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 8806097330523
Varenr.: 115406
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black
2.499 kr
Til butik
Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black billede

Produktinformation

6.7" FHD+ (2340x1080) 120Hz 1000nits sAMOLED Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1380, 6 GB RAM, 128 GB Flash, microSD, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Wide with OIS Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.2 (Front), One UI, Wi-Fi 5, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Sensor, IP67, 5000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 200 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-A266BZKBEEB
EAN: 8806097330523
Varenr.: 3336825
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Android mobil Samsung Galaxy A26 6,7" 128 GB - Sort
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Android mobil Samsung Galaxy A26 6,7" 128 GB - Sort
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.882 kr1.882 krKøb
2Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb
3Proshop DK2.499 kr2.499 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.593 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 2.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.861 kr.

Den nuværende pris på 1.882 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Samsung Galaxy A26 5G 128GB/6GB Enterprise Edition - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.882 kr209 kr (10%)
26. maj 20262.091 kr20 kr (1%)
25. maj 20262.071 kr20 kr (1%)
19. maj 20262.091 kr20 kr (1%)
18. maj 20262.071 kr20 kr (1%)
16. maj 20262.091 kr227 kr (12%)
18. mar. 20261.864 kr17 kr (1%)
14. mar. 20261.847 kr17 kr (1%)
9. mar. 20261.864 kr84 kr (4%)
7. mar. 20261.948 kr117 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret