Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806097651079
Pris fra 1.210 krtil 1.489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.058 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1210 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy A17 LTE 6.7" 4GB 128GB Grå
1.210 kr
Til butik
Samsung Galaxy A17 LTE 6.7" 4GB 128GB Grå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A17 LTE - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - OLED-skærm - 6.7" - 1080 x 2340 pixels (90 Hz) - 3x bagkameraer 50 MP, 5 MP, 2 MP - front camera 13 MP - grey

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-A175FZABEUB
EAN: 8806097651079
Varenr.: 1003529426
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A17 4G (128GB/Grey)
1.211 kr
Til butik
Samsung Galaxy A17 4G (128GB/Grey) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy A17 4G (128GB/Grey)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung
EAN: 8806097651079
Varenr.: Samsung Galaxy A17 4G (128GB/Grey)
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå
-15%1.359 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå billede

Produktinformation

Fordele ved Samsung Galaxy A17 smartphoneGalaxy A17 er til dig, der vil have en stilren og pålidelig Android mobil med stor skærm og stærkt kamera til hverdagens billeder. Den 6,7" Super AMOLED-skærm med 90 Hz gør det behageligt at streame, scrolle og spille, mens det store 5.000 mAh batteri giver ro i hverdagen. Med 50 MP hovedkamera med OIS får du skarpere fotos og video, og den lette grå finish passer til enhver stil.Oplevelse og brugTelefonen har Hybrid Dual SIM, så du kan kombinere to numre eller udvide med microSD op til 2 TB. Fingeraftrykslæser giver hurtig oplåsning, og NFC gør det nemt at betale og dele. 4G LTE, Bluetooth 5.3 og Wi‑Fi 5 sikrer stabil forbindelse, og USB‑C gør opladning enkelt.Skærm: 6,7" Super AMOLED, 1080 × 2340, 90 HzKamera bag: 50 MP (f/1,8, OIS) + 5 MP (f/2,2) + 2 MP (f/2,4), 10× digital zoom, slowmotion, LED-blitzFrontkamera: 13 MP (f/2,0)Processor: Mediatek, boost op til 2,2 GHzHukommelse: 4 GB RAM, 128 GB lagring, brugertilgængeligt ca. 105,8 GBKortplads: microSD op til 2 TBSIM: Hybrid Dual SIM (NanoSIM)Netværk: 4G LTE-FDD/LTE-TDD, 3G UMTS; Bluetooth 5.3; Wi‑Fi 5, Wi‑Fi Direct; NFCNavigation: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSSBatteri: 5.000 mAh, videoafspilning op til 18 tSensorer: Fingeraftryk, nærhed, lys, accelerometer, gyroskop, geomagnetiskIP-klassificering: IP54Mål og vægt: H 16,44 × B 7,79 × D 0,75 cm; 190 gTilslutning: USB-C (USB 2.0)Farve: Grå...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltelefoner
Vægt: 0.28g
EAN: 8806097651079
Varenr.: 1897548
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå
-15%1.379 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy A17 LTE 6.7 4GB 128GB Grå
1.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.210 kr1.210 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.211 kr1.211 krKøb
3Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
4Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb
5Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.037 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 1.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.109 kr.

Den nuværende pris på 1.210 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Samsung Galaxy A17 6,7" Dual SIM 4G 4/128 GB - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.210 kr74 kr (7%)
24. maj 20261.136 kr43 kr (4%)
22. maj 20261.179 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.178 kr20 kr (2%)
15. maj 20261.198 kr5 kr (0%)
12. maj 20261.203 kr5 kr (0%)
10. maj 20261.208 kr5 kr (0%)
9. maj 20261.213 kr10 kr (1%)
7. maj 20261.223 kr24 kr (2%)
6. maj 20261.247 kr111 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret