Gå til hovedindhold

Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C

SamsungElektronikEAN: 8801643979379
Pris fra 114 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 1. maj

Sammenlign priser på Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C
114 kr
Til butik
Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C billede

Produktinformation

Samsung Fast Charging Wall Charger EP-TA800 - Strømforsyningsadapter - 25 watt - 3 A - Ultra Fast Charge (USB-C) - på kabel: USB-C - hvid - for Galaxy A20, A50, A70, A8s, M30, M40, Note10, S20, S20 5G, S20+ 5G, Z Flip, Z Flip 5G

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EP-TA800XWEGWW
EAN: 8801643979379
Varenr.: 994857704
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung EP-TA800 Vit inomhus
-39%145 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung EP-TA800 Vit inomhus billede

Produktinformation

Samsung EP-TA800. Typ av laddare: inomhus, Strömkälla av typen: AC, Laddare kompatibilitet: Mobiltelefon. Spänning: 100 - 240 V, Utspänning (max): 11 V. USB C-typ, antal portar: 1, Snabbladdning. Kabellängd: 1 m, Produktens färg: Vit.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Væg oplader Type C
EAN: 8801643979379
Varenr.: A15052
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hurtigoplader Samsung 25 W vægoplader med USB?C - hvid
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hurtigoplader Samsung 25 W vægoplader med USB?C - hvid billede

Produktinformation

Samsung Fast Charging Wall Charger EP-TA800 - Strømforsyningsadapter - 25 Watt - 3 A - Ultra Fast Charge (24 pin USB-C) - på kabel: USB-C - hvid - for Galaxy A20, A50, A70, A8s, M30, M40, Note10, S20, S20 5G, S20+ 5G, Z Flip, Z Flip 5GGenereltBredde: 4.74 cmDesignet til: MobiltelefonDybde: 2.62 cmFås i farverne: HvidHøjde: 7.81 cmProdukttype: StrømforsyningsadapterVægt: 50 gStrømenhedAftagelig kabelstikforbindelsestype: USB-CAntal inputstikforbindelser: 1Egenskaber: HurtigopladendeForsynet spænding: 3.3 - 11 VHurtigopladningsteknologi: Ultra Fast ChargeInput-stik: Strøm 2-poletMax. elektrisk strøm: 3 ANødvendig spænding: AC 100-240 VOutput-stikforbindelser: 24 pin USB-CStrømforsyning: 25 WattDiverseMedfølgende ledninger: USB-C kabel - 1 mOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Samsung Galaxy A20A20eA20sA30A30sA40A5 (2017)A50A50sA60A7 (2017)A70A70sA8 StarA8+ (2018)A80A8sA9 (2018)A90A90 5GC9 ProFoldFold 5GM20M30M30sM40Note10Note10 LiteNote10+Note10+ 5GNote8Note9

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Computer tilbehør
Vægt: 0.1g
EAN: 8801643979379
Varenr.: 1815315
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hurtigoplader Samsung 25 W vægoplader med USB?C - hvid
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK114 kr114 krKøb
2Teknikproffset DK145 kr194 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C

PriceData har fulgt prisen på Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C i 146 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Samsung Fast Charging Wall Charger Adapter 25Watt 1xUSB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026114 kr1 kr (1%)
30. maj 2026113 kr8 kr (7%)
29. maj 2026121 kr5 kr (4%)
28. maj 2026116 kr2 kr (2%)
27. maj 2026118 kr10 kr (9%)
23. maj 2026108 kr9 kr (8%)
22. maj 2026117 kr1 kr (1%)
21. maj 2026118 kr2 kr (2%)
20. maj 2026120 kr12 kr (11%)
17. maj 2026108 kr13 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret