Gå til hovedindhold

Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort

SamsungMobiltelefon – tilbehørEAN: 8806090270123
Pris fra 90 krtil 178 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EO-IC100 Type-C Earphones - Black
90 kr
Til butik
Samsung EO-IC100 Type-C Earphones - Black billede

Produktinformation

Øreproptelefoner med mik., i øret, kablet, USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: EO-IC100BBEGEU
EAN: 8806090270123
Varenr.: 2832387
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EO-IC100 Kabling Øreproptelefoner Sort
102 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C øretelefoner med mikrofon - Samsung EO-IC100 (sort)
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C øretelefoner med mikrofon - Samsung EO-IC100 (sort) billede

Produktinformation

Samsung EO-IC100 - Øreproptelefoner med mik. - i øret - kablet - USB-CNyd uforvrænget lyd i studiekvalitet. Samsung Type-C Earphones er konstrueret til virkelig at adskille venstre og højre signaler op til 10 gange bedre end 3,5 mm hovedtelefoner. Og den indbyggede DAC forbedrer kvaliteten af det, du lytter til, så din playliste kommer til live, som kunstneren havde tænkt sig.Afbalanceret lyd, der er musik i dine ørerSamsung Type-C Earphones er lavet med 2-vejs højttalere og tilbyder fyldig lyd, der kommer klart og afbalanceret igennem. Teknologien er tunet af AKG, så du får lydkvalitet i professionel klasse.Designet til nem og behagelig lytningHver øreprop er fremstillet af letvægtsmaterialer og er designet til at sidde behageligt i ørerne, så du kan lukke verden ude med din musik. Og stofkablet forhindrer øretelefonerne i at blive viklet ind i tasken eller lommen.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikMateriale: StofProdukttype: Øreproptelefoner - kablet - USB-CVægt: 18.35 gLydudgangForbindelsesteknologi: KabletFølsomhed: 94.3 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: I øretImpedans: 32 OhmLydudgangsmodus: StereoMikrofonType: Med kabelFjernbetjeningStyring: Lydstyrke, afspil/pauseTilslutningerForbindelsestype: Hovedtelefoner (USB Type-C)Diverse

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.04g
EAN: 8806090270123
Varenr.: 1818464
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EO-IC100 Kabling Øreproptelefoner Sort
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C øretelefoner med mikrofon - Samsung EO-IC100 (sort)
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Eo-ic100 Stereo Usb-c Sort
149 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Samsung EO-IC100 Kablet In-ear høretelefoner. USB-C. Sort.
-3%178 kr
Før 184 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2CompuMail DK102 kr102 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb
6Dustin DK149 kr235,25 krKøb
7Superprice.dk178 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort i 161 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Samsung EO-IC100 in-ear høretelefoner med mikrofon - USB‑C, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202690 kr2 kr (2%)
22. maj 202692 kr2 kr (2%)
20. maj 202690 kr2 kr (2%)
21. apr. 202692 kr2 kr (2%)
21. mar. 202694 kr1 kr (1%)
13. mar. 202695 kr1 kr (1%)
28. feb. 202696 kr3 kr (3%)
27. feb. 202693 kr1 kr (1%)
24. feb. 202694 kr3 kr (3%)
5. feb. 202691 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret