Gå til hovedindhold

Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26

Pris fra 229 krtil 369 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Slim Magnet Case - Black
-34%229 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy S26 Slim Magnet Case - Black billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S26 Slim Magnet Case - Black

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: EF-SS942CBEGWW
EAN: 8806099109554
Varenr.: 3446956
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Galaxy S26 Slim Magnet Etui - Sort
239 kr
Til butik
Galaxy S26 Slim Magnet Etui - Sort billede

Produktinformation

Få slank hverdagsbeskyttelse til din Galaxy S26 med dette slim magnet etui i sort. Coveret er velegnet til dig, der vil skærme telefonen mod brugsspor uden at gøre den markant større. Coveret er beregnet til Galaxy S26 og giver daglig beskyttelse mod ridser og stød, så telefonen bedre tåler at komme med i lommen eller tasken. Magnetisk etui til din Galaxy S26 Inbyggede magneter gør det nemmere at udnytte magnetfunktionen på din Galaxy S26. Du får et etui, der er klar til løsninger, der bygger på magneter, uden at du skal skifte cover. Klar til trådløs opladning Med understøttelse af trådløs opladning kan du lade din Galaxy S26 op på kompatible trådløse opladere, mens etuiet bliver siddende på. Det gør opladningen mere bekvem i hverdagen. I pakken: Slim Magnet Etui - Sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Cover til Galaxy S26 (Plus & Ultra)
Artikel nr.: EF-SS942CBEGWW
EAN: 8806099109554
Varenr.: 26547
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26
242 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung EF-SS942 beskyttelsescover - sort til Galaxy S26
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung EF-SS942 beskyttelsescover - sort til Galaxy S26
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26
339 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Slim Magnet Case (sort)
349 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Slim Magnet Case Samsung Galaxy S26 Sort
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2Av-Cables DK239 kr239 krKøb
3CompuMail DK242 kr242 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb
7Komplett DK349 kr349 krKøb
8Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 i 96 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Samsung EF-SS942 Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S26 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026229 kr3 kr (1%)
27. maj 2026226 kr3 kr (1%)
26. maj 2026229 kr3 kr (1%)
24. maj 2026226 kr3 kr (1%)
23. maj 2026229 kr7 kr (3%)
20. maj 2026236 kr3 kr (1%)
13. maj 2026239 kr3 kr (1%)
9. maj 2026236 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026239 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026242 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret