Gå til hovedindhold

Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent

SamsungMobiltelefon – coversEAN: 8806097072331
Pris fra 89 krtil 156 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 8. maj

Sammenlign priser på Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent
89 kr
Til butik
Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent billede

Produktinformation

Samsung EF-QA566 - Bagsidecover til mobiltelefon - gennemsigtig - for Galaxy A56

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-QA566CTEGWW
EAN: 8806097072331
Varenr.: 1003081775
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A56 Clear Case (gennemsigtig)
107 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy A56 Clear Case
112 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy A56 Clear Case - Transparancy
114 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Samsung Clear Case til Galaxy A56 5G - Transparent
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent
129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Samsung Clear Case til Galaxy A56 5G - Transparent
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Clear Case Samsung Galaxy A56 Transparent
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK89 kr89 krKøb
2Komplett DK107 kr107 krKøb
3Proshop DK112 kr151 krKøb
4Teknikproffset DK114 kr163 krKøb
5Boligcenter DK119 kr119 krKøb
6Ultrashop129 kr129 krKøb
7Vivas DK139 kr208 krKøb
8Dustin DK156 kr242,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent i 181 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Samsung EF-QA566 Clear Case til Galaxy A56 5G Cover Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202689 kr18 kr (17%)
26. maj 2026107 kr18 kr (20%)
25. maj 202689 kr18 kr (17%)
22. maj 2026107 kr8 kr (8%)
21. maj 202699 kr21 kr (27%)
8. maj 202678 kr15 kr (16%)
30. apr. 202693 kr11 kr (11%)
27. mar. 2026104 kr2 kr (2%)
20. feb. 2026106 kr8 kr (8%)
18. feb. 202698 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret