Gå til hovedindhold

Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra

SamsungMobiltelefon – coversEAN: 8806095879482
Pris fra 144 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra
144 kr
Til butik
Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

Samsung EF-PS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - sort - for Galaxy S25 Ultra

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-PS938CBEGWW
EAN: 8806095879482
Varenr.: 1003029795
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Silicone Case Samsung Galaxy S25 Ultra Sort
149 kr
Til butik
Samsung Silicone Case Samsung Galaxy S25 Ultra Sort billede

Produktinformation

Blødt silikone med soft-touch for sikkert greb og behagelig håndtering Passer til Samsung Galaxy S25 Ultra med præcise udskæringer til kamera og porte Stødresistent, faldsikker beskyttelse reducerer risikoen for hverdagsskader Indbygget kortholder opbevarer et vigtigt kort uden ekstra fylde Fremstillet med 50 % genanvendte materialer for at reducere miljøpåvirkningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tasker & Covers
Artikel nr.: EF-PS938CBEGWW
EAN: 8806095879482
Varenr.: 5020034444
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Samsung EF-PS938 silikone - sort til Galaxy S25 Ultra
-24%159 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover Samsung EF-PS938 silikone - sort til Galaxy S25 Ultra billede

Produktinformation

Samsung EF-PS938 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - sort - for Galaxy S25 UltraSamsung EF-PS938 silikoneetui giver pålidelig beskyttelse til mobiltelefoner. Dette beskyttelsescover er designet som et bagcover og er fremstillet af silikone af høj kvalitet, der giver et blødt, men robust greb. Det slanke design er funktionelt og forbedrer enhedens æstetik, samtidig med at det sikrer, at den forbliver fri for ridser og daglig slitage.Holdbar beskyttelseDette beskyttelsescover beskytter effektivt telefonen mod stød og ridser, så den ser ny ud i længere tid.Behageligt grebSilikonematerialet giver et blødt touch, som gør det nemt at holde sikkert på telefonen.GenereltFarve: SortMateriale: SiliconeBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonOmslagstype: BagsidecoverOverensstemmelsesstandarder: ULType: BeskyttelsescoverOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Samsung Galaxy S25 Ultra...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.06g
EAN: 8806095879482
Varenr.: 1812547
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra Silicone Case - Black
175 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Samsung EF-PS938 silikone - sort til Galaxy S25 Ultra
-22%179 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2Dustin DK149 kr235,25 krKøb
3Boligcenter DK159 kr159 krKøb
4Proshop DK175 kr214 krKøb
5Vivas DK179 kr248 krKøb
6Ultrashop179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra

PriceData har fulgt prisen på Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra i 181 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Samsung EF-PS938CBEGWW Beskyttelsescover Sort Samsung Galaxy S25 Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026144 kr5 kr (3%)
27. maj 2026149 kr1 kr (1%)
25. maj 2026148 kr3 kr (2%)
7. maj 2026145 kr3 kr (2%)
2. maj 2026148 kr4 kr (3%)
30. apr. 2026144 kr17 kr (13%)
29. apr. 2026127 kr21 kr (14%)
28. apr. 2026148 kr14 kr (10%)
21. apr. 2026134 kr6 kr (4%)
19. apr. 2026140 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret