Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A

Pris fra 194 krtil 353 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A
194 kr
Til butik
Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A billede

Produktinformation

Samsung CLX-W8380A - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-8380ND, CLX-8380NDG, CLX-8380NI, CLX-8385ND, CLX-8385NX

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SU625A
EAN: 0191628463923
Varenr.: 992954001
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Samsung CLX-W8380A/SEE Waste Toner Box Original
353 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK194 kr194 krKøb
2Tonerland.dk353 kr353 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A

PriceData har fulgt prisen på Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Samsung CLX-W8380A Sort Gul Cyan Magenta 48000 sider Opsamler til overskydende toner SU625A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026194 kr1 kr (1%)
1. maj 2026195 kr158 kr (45%)
7. feb. 2026353 kr76 kr (18%)
6. feb. 2026429 kr76 kr (22%)
2. feb. 2026353 kr158 kr (81%)
1. feb. 2026195 kr158 kr (45%)
16. jan. 2026353 kr224 kr (174%)
28. dec. 2025129 kr66 kr (34%)
27. dec. 2025195 kr66 kr (51%)
19. dec. 2025129 kr224 kr (63%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret