Gå til hovedindhold

HP Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0191628462971
Pris fra 679 krtil 1.369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Samsung SU515A / CLT-Y506L/ELS High Capacity
679 kr
Til butik
HP Samsung SU515A / CLT-Y506L/ELS High Capacity billede

Produktinformation

Højtydende, gul, original, tonerpatron (SU515A), for Samsung CLP-680DW, CLP-680ND, CLX-6260FD, CLX-6260FR, CLX-6260FW, CLX-6260ND

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: SU515A
EAN: 0191628462971
Varenr.: 2804629
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLT-Y506L Gul 3500 sider Toner SU515A
757 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung CLT-Y506L Gul 3500 sider Toner SU515A
899 kr
Til butik
Samsung CLT-Y506L Gul 3500 sider Toner SU515A billede

Produktinformation

Opgrader din printeroplevelse med Samsung CLT-Y506L Gul toner, designet til at levere enestående udskriftskvalitet og pålidelighed. Denne originale tonerpatron giver dig op til 3.500 sider med klare, skarpe billeder og levende farver. Uanset om du udskriv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lasertoner
EAN: 0191628462971
Varenr.: 39016
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Samsung Toner Gul Clt-y506l 3.5k
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK679 kr718 krKøb
2CompuMail DK757 kr757 krKøb
3Ultrashop899 kr899 krKøb
4Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge

PriceData har fulgt prisen på Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge i 182 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 834 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 776 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Samsung CLT-Y506L High Yield Yellow Original toner cartridge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026679 kr49 kr (7%)
24. apr. 2026728 kr25 kr (3%)
14. apr. 2026753 kr75 kr (9%)
10. apr. 2026828 kr98 kr (13%)
9. apr. 2026730 kr8 kr (1%)
17. mar. 2026722 kr18 kr (3%)
25. feb. 2026704 kr49 kr (7%)
14. feb. 2026753 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026752 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026753 kr74 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret