Gå til hovedindhold

HP Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0191628445974
Pris fra 97 krtil 156 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 14. maj

Sammenlign priser på Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Samsung SU426A / CLT-W406 Waste Toner Collector
97 kr
Til butik
HP Samsung SU426A / CLT-W406 Waste Toner Collector billede

Produktinformation

Sort, gul, cyan, magenta, opsamler til overskydende toner, for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: SU426A
EAN: 0191628445974
Varenr.: 2807964
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306
113 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLT-W406 Sort Gul Cyan Magenta 7000 sider Opsamler til overskydende toner SU426A
114 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung CLT-W406
-9%127 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung CLT-W406 Sort Gul Cyan Magenta 7000 sider Opsamler til overskydende toner SU426A
149 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Samsung Waste Toner Clt-w406
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK97 kr136 krKøb
2CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
3CompuMail DK114 kr114 krKøb
4Teknikproffset DK127 kr176 krKøb
5Ultrashop149 kr149 krKøb
6Dustin DK156 kr242,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306

PriceData har fulgt prisen på Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Samsung CLT-W406 - Sort, gul, cyan, magenta - opsamler til overskydende toner - for Samsung CLX-3300, 3302, 3303, 3304, 3305, 3306, 3307, SCX-3300, 3301, 3305, 3306 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202697 kr2 kr (2%)
14. maj 202695 kr2 kr (2%)
12. maj 202697 kr2 kr (2%)
18. apr. 202695 kr2 kr (2%)
28. mar. 202697 kr2 kr (2%)
27. mar. 202699 kr2 kr (2%)
18. mar. 202697 kr4 kr (4%)
4. mar. 2026101 kr2 kr (2%)
19. feb. 202699 kr2 kr (2%)
11. feb. 202697 kr15 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret