Gå til hovedindhold

HP Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0191628446612
Pris fra 482 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 411 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 482 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A
482 kr
Til butik
Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A billede

Produktinformation

HP CLT-M404S - Magenta - original - tonerpatron (SU234A) - for Samsung CLX-3302, 3303, 3304, 3307; Xpress SL-C432, C433, C462, C463, C467, C482, C483

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SU234A
EAN: 0191628446612
Varenr.: 992920328
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Samsung SU234A / CLT-M404S Magenta Toner
502 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Toner SU234A CLT-M404S Magenta
-6%524 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Toner SU234A CLT-M404S Magenta billede

Produktinformation

SAMSUNG Toner SU234A CLT-M404S Magenta, Kapacitet: 1.000 sider, Passer til: Samsung Xpress SL-C-Serie, 480 W, 430, 430 W, 430, 480 FW, 430 W, 480 FW, 430, 480 FW, 480, 480 FN, 480 FW, 480 W, 433, 432, 482, 483, 430, 430 W, Samsung Xpress C-Serie, 480, 480 FN, 480 W, 480 W, 430, 430 W.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Samsung
EAN: 0191628446612
Varenr.: C37203
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A
569 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Samsung Toner Magenta Clt-m404s 1k
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK482 kr482 krKøb
2Proshop DK502 kr541 krKøb
3Teknikproffset DK524 kr573 krKøb
4Ultrashop569 kr569 krKøb
5Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A

PriceData har fulgt prisen på Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 482 kr er 23% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Samsung CLT-M404S Magenta 1000 sider Toner SU234A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026482 kr3 kr (1%)
13. maj 2026485 kr17 kr (3%)
1. maj 2026502 kr48 kr (11%)
19. apr. 2026454 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026452 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026454 kr35 kr (7%)
8. apr. 2026489 kr12 kr (2%)
7. apr. 2026501 kr12 kr (2%)
31. mar. 2026489 kr66 kr (16%)
29. mar. 2026423 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret