Gå til hovedindhold

Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent

SamsungElektronikEAN: 8806097469209
Pris fra 218 krtil 386 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 1. mar.

Sammenlign priser på Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-QF966CTEGWW Beskyttelsescover Transparent
218 kr
Til butik
Samsung EF-QF966CTEGWW Beskyttelsescover Transparent billede

Produktinformation

Samsung EF-QF966 - Bagsidecover til mobiltelefon - polycarbonat (PC) - gennemsigtig - for Galaxy Z Fold7

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-QF966CTEGWW
EAN: 8806097469209
Varenr.: 1003483791
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold7 Clear Grip Case (gennemsigtig)
-24%287,36 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent
369 kr
Til butik
Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent billede

Produktinformation

Slankt, transparent cover holder enhedens design synligt Kompatibelt med Samsung Galaxy Z Fold7 Gulningsbestandig plast bevarer klarheden over tid Skridsikkert greb giver bedre håndtering og færre utilsigtede tab Klikkes nemt på for hurtig montering, 1 stk. pr. pakke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tasker & Covers
Artikel nr.: EF-QF966CTEGWW
EAN: 8806097469209
Varenr.: 5020056351
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Z Fold7 - Clear Grip Case - Transparent
379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy Z Fold 7 Clear Grip Case
386 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK218 kr218 krKøb
2Komplett DK287,36 kr287,36 krKøb
3Dustin DK369 kr455,25 krKøb
4Proshop DK379 kr418 krKøb
5Teknikproffset DK386 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent

PriceData har fulgt prisen på Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent i 184 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Samsung Clear Grip Case Samsung Galaxy Z Fold7 Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026218 kr1 kr (0%)
22. maj 2026219 kr68,36 kr (24%)
10. maj 2026287,36 kr81,64 kr (22%)
7. maj 2026369 kr130 kr (54%)
6. maj 2026239 kr130 kr (35%)
2. apr. 2026369 kr164 kr (80%)
9. mar. 2026205 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026204 kr35 kr (15%)
27. feb. 2026239 kr35 kr (17%)
26. feb. 2026204 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret