Gå til hovedindhold

Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort

SamsungLagringsenhederEAN: 8806095811710
Pris fra 2.932 krtil 3.590 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 658 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2932 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0 2TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)
2.932 kr
Til butik
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0 2TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MZ-VAP2T0BW
EAN: 8806095811710
Varenr.: 1003081937
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort
3.123 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 9100 Pro 2tb Ssd M.2 Pcie 5.0
-32%3.249 kr
Før 4.748,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung 9100 Pro 2tb Ssd M.2 Pcie 5.0 billede

Produktinformation

Op til 14 700 MB/s læsehastighed og 13 400 MB/s skrivehastighed til hurtigere arbejdsgange 2 TB M.2 NVMe‑lager rummer store projekter og virtuelle miljøer PCIe 5.0 x4 og NVMe 2.0 giver lavere latenstid til tunge I/O‑opgaver AES-256 hardwarekryptering, 1200 TBW udholdenhed og 5 års garanti 0,005 W i idle og 4 mW DevSlp reducerer strømforbruget i altid tændt‑systemer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: M.2
Artikel nr.: MZ-VAP2T0BW
EAN: 8806095811710
Varenr.: 5020043634
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD NVMe M.2 - Samsung 9100 PRO 2 TB PCIe 5.0 x4
3.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD NVMe M.2 - Samsung 9100 PRO 2 TB PCIe 5.0 x4
3.419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP2T0 2TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)
3.449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 9100 PRO SSD - 2TB - Uden køleprofil - M.2 2280 - PCIe 5.0
3.590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.932 kr2.932 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.123 kr3.123 krKøb
3Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
4Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
5Vivas DK3.419 kr3.488 krKøb
6Ultrashop3.449 kr3.449 krKøb
7Proshop DK3.590 kr3.590 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 2.124 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 3.085 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.963 kr.

Den nuværende pris på 2.932 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Samsung 9100 PRO MZ-VAP2T0 - SSD - krypteret - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.932 kr94 kr (3%)
2. jun. 20263.026 kr93 kr (3%)
31. maj 20262.933 kr152 kr (5%)
30. maj 20263.085 kr47 kr (2%)
29. maj 20263.038 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.037 kr13 kr (0%)
26. maj 20263.050 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.062 kr48 kr (2%)
24. maj 20263.014 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.025 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret