Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering

EL-GrossistenSanitetEAN: 4048962002171
Pris fra 18 krtil 18,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 0,25 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 26. maj

Sammenlign priser på Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 21-23 mm (1/2")
18 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 21-23 mm (1/2") billede

Produktinformation

Rørbøjle m/isolering og M8 / M10 / 1/2" gevind 21-23 mm Passer til 1/2" rør 3 gange indvendig gevind M8 / M10 / 1/2" To-delt universal rørbøjle Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN Triple

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 21-23 mm
EAN: 4048962002171
Varenr.: 018815021
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10/1/2" gevind, 21-23 mm (1/2")
18 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering
18,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK18 kr18 krKøb
2CompletVVS18 kr18 krKøb
3EL-GROSSISTEN18,25 kr18,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering

PriceData har fulgt prisen på Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering i 178 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 84% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Samontec 21-23 mm tripplebøjle M8/M10/ - 1/2" uden isolering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202618 kr1 kr (6%)
26. maj 202617 kr1 kr (6%)
24. maj 202618 kr1 kr (6%)
17. maj 202617 kr1,25 kr (7%)
16. maj 202618,25 kr1,25 kr (7%)
12. maj 202617 kr1 kr (6%)
11. maj 202618 kr1 kr (6%)
18. apr. 202617 kr1 kr (6%)
17. apr. 202618 kr1 kr (6%)
9. mar. 202617 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret