Gå til hovedindhold

Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort

SaltaFodboldmålEAN: 8719425451299
Pris fra 749 krtil 999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salta Motion Rebounder 124 x 124 cm
749 kr
Til butik
Salta Motion Rebounder 124 x 124 cm billede

Produktinformation

Få dig til at bevæge dig! Uanset om du vil udvikle dine færdigheder, eller du spiller for at bevæge dig og have det sjovt, er Salta Motion rebounder et fremragende redskab, som enhver fodboldspiller vil have.

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Udendoersleg
Artikel nr.: 807-506
EAN: 8719425451299
Varenr.: 3174279
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort
796 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Salta Motion rebounder 124 × 124 cm - justerbar fodboldtræner
869 kr
Til butik
Salta Motion rebounder 124 × 124 cm - justerbar fodboldtræner billede

Produktinformation

Rebounder til præcision og teknikForbedr afleveringer, førsteberøringer og skud med Salta Motion rebounder. Den kvadratiske træner på 124 × 124 cm sender bolden tilbage, så du kan træne alene eller med holdet. Vinklen kan justeres helt op til 110°, så du varierer retur og sværhedsgrad - perfekt til boldsport som fodbold og andre øvelser, hvor timing og kontrol er i fokus.Robust og vejrbestandig træningsenhedRammen er fremstillet af zinkbelagt stål med net i nylon/polyester og PVC-detaljer. Konstruktionen er vejrbestandig og egner sig til udendørs brug gennem sæsonen. Højde og hældning kan finjusteres, så både børn, unge og voksne får mest muligt ud af træningen.Produkttype: Træningsenhed (rebounder)Mål (B × H): 124 × 124 cmJusterbar vinkel: Ja, op til 110°Højdejustering: JaFarve: SortMaterialer: Nylon, polyester, PVC, zinkbelagt stålVejrbestandig: JaVægt: 11,5 kgRørdiameter: 28 mm og 3,2 cmEmballagemål (B × D × H): 126,0 × 70,0 × 9,5 cmEmballagevægt: 13,6 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Fodboldmål
Vægt: 61.5g
EAN: 8719425451299
Varenr.: 2102839
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Salta Motion rebounder 124 × 124 cm - justerbar fodboldtræner
889 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Salta Motion Rebounder 124x124 cm - 807-506
949 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Salta - Motion Rebounder 124x124 cm
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK749 kr788 krKøb
2CS MEGASTORE DK796 kr835 krKøb
3Boligcenter DK869 kr869 krKøb
4Vivas DK889 kr2.188 krKøb
5Homeshop DK949 kr949 krKøb
6Bolig & Haven999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort

PriceData har fulgt prisen på Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 801 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Salta Motion, Firkant, Fodbold rebounder, Justerbar vinkel, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026749 kr50 kr (6%)
1. apr. 2026799 kr30 kr (4%)
28. mar. 2026769 kr32 kr (4%)
27. mar. 2026801 kr32 kr (4%)
26. mar. 2026769 kr38 kr (5%)
17. mar. 2026807 kr8 kr (1%)
16. mar. 2026815 kr9 kr (1%)
10. feb. 2026806 kr9 kr (1%)
23. jan. 2026815 kr12 kr (1%)
17. jan. 2026803 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret