Gå til hovedindhold

Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko

SalomonFriluftslivEAN: 0195751403184
Pris fra 995 krtil 1.449,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 454,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 944,1 kr 22. maj

Sammenlign priser på Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 995 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko
995 kr
Til butik
Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko billede

Produktinformation

Komfortabel vandresko / trailløbesko til damer. Med vandtæt og åndbar Gore-Tex membran.

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandresko
Farve: Sort
Størrelse: 38 / UK 5
EAN: 0195751403184
Varenr.: SA-L472708-38 / UK 5
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon XA PRO 3D V9 Gore-Tex Damesko
1.049 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Salomon XA Pro 3D V9 GTX Womens, Phantom
1.449,95 kr
Til butik
Salomon XA Pro 3D V9 GTX Womens, Phantom billede

Produktinformation

Salomon XA Pro Goretex Damesko Vandtæt og åndbar Vandre- og Trailrun sko med Goretex membran. XA Pro skoen har et skaft der er lavet i super åndbar Mesh, med forstærkninger og et ekstra højt kantbånd op over snuden. Mesh stoffet er så fintmasket at hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Sko
Størrelse: 38
EAN: 0195751403184
Varenr.: 199-L47270800_49113

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk995 kr995 krKøb
2Billigsport24.dk1.049 kr1.049 krKøb
3Pro Outdoor1.449,95 kr1.449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko

PriceData har fulgt prisen på Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko i 180 dage. Laveste pris i perioden er 944,1 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.449,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.193 kr.

Den nuværende pris på 995 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Salomon XA Pro 3D v9 GTX Kvinder / Damer, black/phantom/pewter-38 / UK 5 - Vandresko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026995 kr50,9 kr (5%)
22. maj 2026944,1 kr50,9 kr (5%)
24. apr. 2026995 kr54 kr (5%)
23. apr. 20261.049 kr110 kr (9%)
22. apr. 20261.159 kr110 kr (10%)
15. apr. 20261.049 kr71 kr (6%)
24. mar. 20261.120 kr329 kr (23%)
23. mar. 20261.449 kr329 kr (29%)
21. mar. 20261.120 kr329 kr (23%)
15. mar. 20261.449 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret