Gå til hovedindhold

Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal

SalomonSkoEAN: 0193128908515
Pris fra 748,75 krtil 999,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 251,2 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 748.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal
-56%748,75 kr
Før 1.718,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal billede

Produktinformation

Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko er den ultimative sko til enhver vandreferie eller udendørs eventyr. Den innovative Quicklace snøresystem og den slidstærke Contagrip sål sikrer en sikker og pålidelig trædeflade på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Fodtøj
EAN: 0193128908515
Varenr.: 48307339559249
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Salomon XA Pro 3D v8 Mens, Black / Magnet
-20%999,95 kr
Før 1.249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon XA Pro 3D v8 Mens, Black / Magnet billede

Produktinformation

Salomon XA Pro 3D v8, Herresko Salomons XA Pro 3D v8 er et super godt valg til både vandring trailløb, idet skoene har en kappe omkring hælen, der giver et godt greb omkring foden og stabiliserer. Materialet er meget åndbart, så fugt dannet inde ved fødd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Sko
Størrelse: 41
EAN: 0193128908515
Varenr.: 199-L41689100_43298

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten748,75 kr748,75 krKøb
2Pro Outdoor999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal

PriceData har fulgt prisen på Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal i 155 dage. Laveste pris i perioden er 748,75 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.718,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.121 kr.

Den nuværende pris på 748,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Salomon XA Pro 3D V8 Herre vandresko sort - 41 1/3 - OUTLET - 41 1/3 | Fodtøj | Løbesko | Normal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026748,75 kr251,2 kr (25%)
24. maj 2026999,95 kr251,2 kr (34%)
17. maj 2026748,75 kr251,2 kr (25%)
16. maj 2026999,95 kr251,2 kr (34%)
12. maj 2026748,75 kr251,2 kr (25%)
11. maj 2026999,95 kr251,2 kr (34%)
4. maj 2026748,75 kr251,2 kr (25%)
3. maj 2026999,95 kr251,2 kr (34%)
27. apr. 2026748,75 kr251,2 kr (25%)
26. apr. 2026999,95 kr251,2 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret