Gå til hovedindhold

Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko

SalomonSkoEAN: 0195751579476
Pris fra 714 krtil 819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 697 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 714 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko
714 kr
Til butik
Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko billede

Produktinformation

Klassisk vandresko med høj åndbarhed og uden vandtæt membran. Med hurtigt QuickLace snørebåndsystem.

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandresko
Farve: Sort
Størrelse: 44 2/3
EAN: 0195751579476
Varenr.: SA-L474483-44 2/3 / UK 10
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon X Ultra 360, vandresko, herre, sort/sølv
-0%729 kr
Før 732 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon X Ultra 360, vandresko, herre, sort/sølv billede

Produktinformation

X ULTRA 360 er en robust vandresko bygget over en velkendt model og designet til udendørs brug. Skoen giver tryghed og stabilitet i forskelligt terræn, så du kan gå på både nemme stier og mere ujævnt underlag. Den har en polstret mellemsål, som gør det be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandrestøvler og sko
Farve: Magnet/Black/Pewter
Størrelse: EU44 2/3 / UK10 / US10,5
EAN: 0195751579476
Varenr.: 33861-37357-98498
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Salomon X Ultra 360, vandresko, herre, sort/sølv
-0%729 kr
Før 732 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ultra 360 magnetsko sort/petroleumsgrå UK 10
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk714 kr714 krKøb
2Skisport.dk729 kr729 krKøb
3AktivVinter.dk729 kr729 krKøb
4CS MEGASTORE DK819 kr858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko

PriceData har fulgt prisen på Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko i 135 dage. Laveste pris i perioden er 697 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 713 kr.

Den nuværende pris på 714 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Salomon X Ultra 360, Magnet/black-44 2/3 / UK 10 - Vandresko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026714 kr18 kr (2%)
23. maj 2026732 kr18 kr (3%)
23. apr. 2026714 kr17 kr (2%)
22. apr. 2026731 kr17 kr (2%)
25. mar. 2026714 kr17 kr (2%)
22. mar. 2026697 kr5 kr (1%)
21. mar. 2026702 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026697 kr17 kr (2%)
20. jan. 2026714 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret