Gå til hovedindhold

Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38)

SalomonSportstøjEAN: 0195751889841
Pris fra 885 krtil 1.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 414 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 809,1 kr 22. maj

Sammenlign priser på Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 885 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Salomon XA Pro 3D V9, trailsko, dame, grå
-32%885 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon XA Pro 3D V9, trailsko, dame, grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Trailsko
Farve: Plum Kitten/Oxford Tan/Tender Peach
Størrelse: EU38 / UK5 / US6,5 W
EAN: 0195751889841
Varenr.: 30510-34039-89711
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon XA PRO 3D Version 9 Damesko
899 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38)
1.299 kr
Til butik
Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38) billede

Produktinformation

Salomon Women's XA Pro 3D V9 er skabt til både trailløb og vandring i varieret og udfordrende terræn. Den opdaterede 3D Advanced Chassis™-struktur giver forbedret stabilitet og kontrol, særligt når det går nedad eller under tekniske passager. Overde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Alt til løb
Farve: Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN)
Størrelse: 38
EAN: 0195751889841
Varenr.: 195751889841

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1AktivVinter.dk885 kr885 krKøb
2Billigsport24.dk899 kr899 krKøb
3Friluftsland.dk1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38)

PriceData har fulgt prisen på Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 809,1 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 951 kr.

Den nuværende pris på 885 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Salomon Womens XA Pro 3D V9 (Lilla (PLUM KITTEN/OXFORD TAN/TEN) 38) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026885 kr75,9 kr (9%)
22. maj 2026809,1 kr75,9 kr (9%)
21. maj 2026885 kr14 kr (2%)
13. maj 2026899 kr10 kr (1%)
9. maj 2026889 kr9 kr (1%)
1. maj 2026898 kr9 kr (1%)
24. apr. 2026889 kr10 kr (1%)
23. apr. 2026899 kr102 kr (10%)
22. apr. 20261.001 kr102 kr (11%)
8. apr. 2026899 kr89,9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret