Gå til hovedindhold

Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3)

SalomonTøjEAN: 0195751403214
Pris fra 1.049 krtil 1.449,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 400,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 944,1 kr 22. maj

Sammenlign priser på Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon XA PRO 3D V9 Gore-Tex Damesko
1.049 kr
Til butik
Salomon XA PRO 3D V9 Gore-Tex Damesko billede

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandresko
Farve: L47270800
Størrelse: 7
EAN: 0195751403214
Varenr.: 0195751403214
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3)
1.449 kr
Til butik
Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3) billede

Produktinformation

Salomon Women's XA Pro 3D V9 GTX er udviklet til kvinder, der bevæger sig i krævende og omskifteligt terræn. Den integrerede GORE-TEX®-membran holder fødderne tørre under våde forhold, mens 3D Advanced Chassis™ giver målrettet støtte og kontrol -

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandresko til kvinder
Farve: Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER)
Størrelse: 40 2/3
EAN: 0195751403214
Varenr.: 195751403214
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Salomon XA Pro 3D V9 GTX Womens, Phantom
1.449,95 kr
Til butik
Salomon XA Pro 3D V9 GTX Womens, Phantom billede

Produktinformation

Salomon XA Pro Goretex Damesko Vandtæt og åndbar Vandre- og Trailrun sko med Goretex membran. XA Pro skoen har et skaft der er lavet i super åndbar Mesh, med forstærkninger og et ekstra højt kantbånd op over snuden. Mesh stoffet er så fintmasket at hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Sko
Størrelse: 40,5
EAN: 0195751403214
Varenr.: 199-L47270800_49117

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigsport24.dk1.049 kr1.049 krKøb
2Friluftsland.dk1.449 kr1.449 krKøb
3Pro Outdoor1.449,95 kr1.449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3)

PriceData har fulgt prisen på Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 944,1 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.449,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.227 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Salomon Womens XA Pro 3D V9 Gore-Tex (Sort (BLACK/PHANTOM/PEWTER) 40 2/3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.049 kr54 kr (5%)
27. maj 2026995 kr50,9 kr (5%)
22. maj 2026944,1 kr50,9 kr (5%)
24. apr. 2026995 kr54 kr (5%)
23. apr. 20261.049 kr400,95 kr (28%)
22. apr. 20261.449,95 kr400,95 kr (38%)
15. apr. 20261.049 kr71 kr (6%)
24. mar. 20261.120 kr329,95 kr (23%)
23. mar. 20261.449,95 kr329,95 kr (29%)
21. mar. 20261.120 kr329,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret