Gå til hovedindhold

Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække

SalomonRygsækkeEAN: 0195751569019
Pris fra 572 krtil 799,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 227,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 2. maj

Sammenlign priser på Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 572 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække
572 kr
Til butik
Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække billede

Produktinformation

Alsidig og let rygsæk med mange praktiske funktioner fra Salomon. Perfekt til sport og vandreture.

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandrerygsække
Farve: Sort
Størrelse: 30L
EAN: 0195751569019
Varenr.: SA-TB2430-LC2183200
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon Trailblazer 30, rygsæk, sort
-22%626 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon Trailblazer 30, rygsæk, sort billede

Produktinformation

Salomon Trailblazer 30 er et oplagt valg til dig, som mangler en rygsæk til weekendture i naturen, dagsture med oppakning eller bare til hverdagen. Smart bæresystem giver luft til ryggen Trailblazer 30 skiller sig ud med sit Airvent™ Agility bæresy

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Rygsække
Farve: Black Alloy
Størrelse: 30L
EAN: 0195751569019
Varenr.: 24127-27784-76536
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Salomon Trailblazer 30, rygsæk, sort
-22%626 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon Trailblazer 30, rygsæk, sort billede

Produktinformation

Trailblazer rygsækken er en rigtig populær rygsæk, og af gode grunde. Den sidder utrolig godt på kroppen. De brede skulderstropper giver god komfort på skuldrene og mavebæltet yder stabilitet på farten. Med denne rygsæk er du klar til en længere løbetur,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Rygsække
Farve: Black Alloy
Størrelse: 30L
EAN: 0195751569019
Varenr.: 24127-27784-76536
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Salomon Trailblazer 30 vandrerygsæk - black/alloy
-5%689 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Salomon Trailblazer 30 vandrerygsæk - black/alloy
-5%709 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Salomon Trailblazer 30 (Sort (BLACK/ALLOY) One size)
799 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Salomon Trailblazer 30
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk572 kr572 krKøb
2Skisport.dk626 kr626 krKøb
3AktivVinter.dk626 kr626 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr788 krKøb
6Friluftsland.dk799 kr799 krKøb
7Pro Outdoor799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække

PriceData har fulgt prisen på Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække i 174 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 602 kr.

Den nuværende pris på 572 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Salomon Trailblazer 30L rygsæk-black - Vandrerygsække de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026572 kr68 kr (11%)
23. maj 2026640 kr68 kr (12%)
6. maj 2026572 kr72 kr (14%)
2. maj 2026500 kr49 kr (9%)
17. apr. 2026549 kr23 kr (4%)
14. apr. 2026572 kr23 kr (4%)
10. apr. 2026549 kr23 kr (4%)
24. mar. 2026572 kr64 kr (10%)
23. mar. 2026636 kr64 kr (11%)
11. mar. 2026572 kr65 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret