Gå til hovedindhold

Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1)

SageBrødristereEAN: 9355973007626
Pris fra 848 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 551 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 848 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sage the Toast Select Luxe STA735BST4EEU1 Brødrister Sort rustfrit stål
848 kr
Til butik
Sage the Toast Select Luxe STA735BST4EEU1 Brødrister Sort rustfrit stål billede

Produktinformation

Sage the Toast Select Luxe STA735BST4EEU1 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Sage
Artikel nr.: STA735BST4EEU1
EAN: 9355973007626
Varenr.: 999225422
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1)
964 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sage Toast Select Luxe STA735 - brødrister, 2 skiver, sort rustfrit stål
-11%979 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sage Toast Select Luxe STA735 - brødrister, 2 skiver, sort rustfrit stål billede

Produktinformation

Sage the Toast Select Luxe STA735BST4EEU1 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - sort rustfrit stålGenereltAntal skiver: 2Egenskaber: "A Bit More"-funktionProdukttype: BrødristerBrødristereAntal åbninger: 2Antal bruningniveauer: 6Antal indstillinger: 6Manuelt håndtag: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerGenopvarmningsfunktion: JaIndikatorer: JaDiverseFarve: Sort rustfrit stålMateriale: Børstet rustfrit stålKraftSpænding: 220 - 240 VStrømforbrug: 1000 WMål og vægtBredde: 25.7 cmDybde: 40.2 cmHøjde: 24 cmProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Sage
Kategori: Brødristere
Vægt: 3.2g
EAN: 9355973007626
Varenr.: 2133979
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sage Toast Select Luxe STA735 - brødrister, 2 skiver, sort rustfrit stål
-11%999 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Sage STA 735 BST Brødrister Sort stål
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK848 kr848 krKøb
2CS MEGASTORE DK964 kr1.003 krKøb
3Boligcenter DK979 kr979 krKøb
4Vivas DK999 kr1.068 krKøb
5WittShop DK1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1)

PriceData har fulgt prisen på Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1) i 141 dage. Laveste pris i perioden er 848 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.082 kr.

Den nuværende pris på 848 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sage STA735 Luxe Toast Select sort børstet rustfrit stål (STA735BST4EEU1) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026848 kr216 kr (20%)
25. maj 20261.064 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.063 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.071 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.062 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.070 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.071 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.062 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.071 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.062 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret