Gå til hovedindhold

Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort

SafescanKasseapparaterEAN: 8717496337276
Pris fra 972 krtil 1.527,78 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 555,78 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 915 kr 1. maj

Sammenlign priser på Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 972 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Safescan 155-S - Automatisk forfalskningsdetektor
972 kr
Til butik
Safescan 155-S - Automatisk forfalskningsdetektor billede

Produktspecifikationer

Mærke: Safescan
Kategori: Diverse
Farve: 2
Artikel nr.: 250-08195
EAN: 8717496337276
Varenr.: 9662602
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Safescan 155-S counterfeit bill detector
1.020 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort
1.078 kr
Til butik
Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort billede

Produktinformation

Safescan 155-S. Understøttet valutaer: Multi-valuta, Sporingstyper: Infrarød (IR), Blæk, Magnetisk, Metallic thread, Size, Thickness, Watermark, Produktfarve: Sort. Strømkilde: Vekselstrøm, Indgangsspænding: 12 V, Vekselstrømsindgangsspænding: 110 - 240 V. Bredde: 120 mm, Dybde: 156 mm, Højde: 76 mm. Pakketype: Kasse. Inkluderede strømstik typer: EU...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Safescan
Artikel nr.: 250-08195
EAN: 8717496337276
Varenr.: 1000802472
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Seddeldetektor SAFESCAN 155-S - sort
-3%1.219 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Seddeldetektor SAFESCAN 155-S - sort
-3%1.239 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Safescan 155-S automatisk
1.527,78 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK972 kr1.011 krKøb
2Proshop DK1.020 kr1.020 krKøb
3CompuMail DK1.078 kr1.078 krKøb
4Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
5Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb
6RedOffice Konpap1.527,78 kr1.527,78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort

PriceData har fulgt prisen på Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 879 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 972 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 934 kr.

Den nuværende pris på 972 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Safescan 155-S enhed verificering af pengeseddel og Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026972 kr18 kr (2%)
5. maj 2026954 kr39 kr (4%)
1. maj 2026915 kr39 kr (4%)
23. apr. 2026954 kr5 kr (1%)
21. apr. 2026949 kr5 kr (1%)
24. jan. 2026954 kr1 kr (0%)
23. jan. 2026955 kr13 kr (1%)
16. jan. 2026968 kr51 kr (6%)
13. dec. 2025917 kr38 kr (4%)
12. dec. 2025879 kr38 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret