Gå til hovedindhold

Optime Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm

OptimeBelysningEAN: 7090009257713
Pris fra 60,8 krtil 137,49 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 76,69 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 29. maj

Sammenlign priser på Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60.8 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Safebox Mini 90 Top
60,8 kr
Til butik
Safebox Mini 90 Top billede

Produktinformation

Safeboxen er lavet til alle slags lofter, størrelsen og designet tillader at safeboxen "pakkes" helt ind i isolering. Plast materialet safeboxen er støbt af er modståelig overfor kondens og vand derudover er materialet ikke brændbart og genanven

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Plumbing
EAN: 7090009257713
Varenr.: 8871526334801
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Safebox mini 90 top
62,5 kr
Til butik
Safebox mini 90 top billede

Produktinformation

Safeboxen er lavet til alle slags lofter, størrelsen og designet tillader at safeboxen "pakkes" helt ind i isolering. Plast materialet safeboxen er støbt af er modståelig overfor kondens og vand derudover er materialet ikke brændbart og genanvendeligt. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Light
Kategori: dåse for downlight
EAN: 7090009257713
Varenr.: 5442519358
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm
64,75 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Safebox Mini 222x220x90mm
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Safebox Mini 222x220x90mm
69 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Safebox Mini - 222x220x90 mm
72 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Safebox Mini 90 Top
73 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Safe-Box Mini 90 Top
137,49 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Safe-Box Mini 90 Top
137,49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk60,8 kr60,8 krKøb
2MaintainIt62,5 kr62,5 krKøb
3VVS.dk64,75 kr64,75 krKøb
4LavprisEl65 kr65 krKøb
5BilligVVS DK69 kr69 krKøb
6Greenline72 kr72 krKøb
7Elvvs.dk73 kr73 krKøb
8EL-GROSSISTEN137,49 kr137,49 krKøb
9EL-NETSALG137,49 kr137,49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm

PriceData har fulgt prisen på Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 64,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 60,8 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Safebox Mini 90 222 x 220 x 90 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202660,8 kr1,7 kr (3%)
31. maj 202662,5 kr5,5 kr (10%)
29. maj 202657 kr3,8 kr (6%)
24. maj 202660,8 kr3,8 kr (7%)
23. maj 202657 kr3,8 kr (6%)
20. maj 202660,8 kr1,7 kr (3%)
19. maj 202662,5 kr1,7 kr (3%)
15. maj 202660,8 kr3,8 kr (7%)
14. maj 202657 kr3,8 kr (6%)
9. maj 202660,8 kr1,7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret