Gå til hovedindhold

SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit

Pris fra 119 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter
119 kr
Til butik
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter billede

Produktinformation

SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter Beskyttelse til din enhed har aldrig været smartere end med SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter. Denne avancerede skærmbeskytter er designet til at holde din skærm fri for ridser, støv og fingeraftryk, samtidig med at den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685001772
Varenr.: 98143
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter
123 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop119 kr119 krKøb
2CompuMail DK123 kr123 krKøb
3CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
4Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit

PriceData har fulgt prisen på SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit i 150 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for SAFE by PanzerGlass Screen Protector iPad Air 11'' (2024-2025) | iPad 10.9'' (2022) | iPad 11'' (2025) | Ultra-Wide Fit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026119 kr4 kr (3%)
24. maj 2026123 kr4 kr (3%)
20. maj 2026119 kr4 kr (3%)
18. maj 2026123 kr4 kr (3%)
16. maj 2026119 kr4 kr (3%)
15. maj 2026123 kr4 kr (3%)
28. apr. 2026119 kr5 kr (4%)
27. apr. 2026124 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026119 kr4 kr (3%)
23. apr. 2026123 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret