Gå til hovedindhold

Solar Plus Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.)

Solar PlusRedskaberEAN: 4001796161735
Pris fra 0,43 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 248,57 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sætbolt m6x30mm elfz sw10 u/møt din933
0,43 kr
Til butik
Sætbolt m6x30mm elfz sw10 u/møt din933 billede

Produktinformation

Sætbolte med 6-kant hoved, fuld gevind og uden møtrik. Kvalitet 8.8, elforzinket, DIN 933 (DIN-EN-ISO 4017)

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: skruer og bolte med gevind
Farve: zink
EAN: 4001796161735
Varenr.: 0839103644
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sætbolt M6X30Mm Elfz Sw10 U/Møt Din933
247 kr
Til butik
Sætbolt M6X30Mm Elfz Sw10 U/Møt Din933 billede

Produktinformation

Sætbolte med 6-kant hoved, fuld gevind og uden møtrik. Kvalitet 8.8, elforzinket, DIN 933 (DIN-EN-ISO 4017) Sætbolt M6x30mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10mm Søgetermer: 0839103644 - 0222/001/01 6X30 - 900035612 - 4001796161...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 4001796161735
Varenr.: 8810839081297
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.)
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,43 kr0,43 krKøb
2Billigelogvvs.dk247 kr247 krKøb
3CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 0,43 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 0,43 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Sætbolt M6x30 mm DIN 933 uden møtrik, elforzinket med fuld gevind nøglevidde 10 mm - (500 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20260,43 kr
18. apr. 20260,65 kr
4. apr. 20260,43 kr
3. apr. 20260,65 kr
29. mar. 20260,43 kr
27. mar. 20260,65 kr
11. mar. 20260,43 kr
10. mar. 20260,65 kr
6. mar. 20260,43 kr
5. mar. 20260,65 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret