Gå til hovedindhold

Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele

InnovaGoodsKufferter – tilbehørEAN: 8435527815912
Pris fra 109 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Luggan - sæt med organizer tasker til kuffert, 6 dele (blå)
-31%109 kr
Før 158 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Luggan - sæt med organizer tasker til kuffert, 6 dele (blå) billede

Produktinformation

Hvis du har passion for gadgets, tilbyder InnovaGoods dig de bedste og mest originale nye produkter til hjemmet, bilen, rejser, børn, teknologi, underholdning osv! Se det store udvalg af produkter af høj kvalitet, som skiller sig ud takket være deres funktionalitet, effektivitet og innovative design, som f.eks. denne Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele!Et komplet sæt med 6 organizer tasker til kufferter, som er den perfekte løsning til opbevaring af tøj, tilbehør, håndklæder, sko, kosmetik osv. Disse tasker er perfekte til nemt at organisere indholdet i kufferten, da de kommer i forskellige størrelser og former, som giver mulighed for at optimere orden og plads. De kan alle lukkes med lynlås. De tre tasker, som har et net og en hank er perfekte til tøj, da de giver mulighed for at visualisere indholdet og at ventilere tøjet. De tre andre tasker passer perfekt til fodtøj og andet tilbehør eller genstande, og de kan også bruges som toilettasker.Materiale: PolyesterFarve: BlåType: Sæt med Organizer Tasker til KufferterAntal stykker: 6 DeleInkluderer: 3 poser med net og hank til tøj3 tasker til tilbehørLukkemetode: LynlåslukningKarakteristika: VandafvisendeAnbefalet brug: Velegnet til håndbagageNem at rengøre: Vaskes i håndenCa. mål: 26 x 17 cm27 x 26 cm34 x 27 cm30 x 21 x 12 cm30 x 27 x 12 cm39 x 30 x 12 cmEmballage på 24 sprog: engelsk, fransk, spansk, tysk, italiensk, portugisisk, hollandsk, polsk, ungarsk, rumænsk, dansk, svensk, finsk, litauisk, norsk, slovensk, græsk, tjekkisk, bulgarsk, kroatisk, slovakisk, estisk, russisk, lettisk....

Produktspecifikationer

Mærke: InnovaGoods
Kategori: Pakkeposer
Vægt: 0.34g
EAN: 8435527815912
Varenr.: 83228
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sæt med Organizer Tasker til Kufferter - 6 Dele - InnovaGoods
116 kr
Til butik
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Organiseringsposer til ferie, 6 dele
135 kr
Til butik
Organiseringsposer til ferie, 6 dele billede

Produktinformation

Pak smart, spar pladsHolder din taske organiseretLet at finde blandt tøjPakposer hjælper dig med at pakke smart og gør det nemmere at få plads til dine ting i kufferten. De 6 pakposer i forskellige størrelser hjælper dig med at holde orden i din taske og gør det nemt at finde rundt i dit tøj.Hver pakkepose er af forskellig størrelse og udstyret med en praktisk lynlås. De tre største tasker er perfekte til trøjer, skjorter og bukser. De store tasker har også en side med net, så du hurtigt kan finde det tøj, du vil have på dagen. Netsiden ventilerer også tøjet, når det er pakket i taskerne.De tre mindre tasker er praktiske til opbevaring af opladere, rejsedokumenter og toiletartikler. Taskerne er fremstillet af vandafvisende polyester og sikrer, at intet falder ud i tasken. De er også gode skoposer, der beskytter dit tøj mod beskidte såler.Poserne kan vaskes i hånden.Dimensioner på mindre pakningsposer:26 cm x 17 cm27 cm x cm34 cm x 27 cmDimensioner på større pakposer:30 x 21 x 12 cm30 x 27 x 12 cm39 x 30 x 12 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rejse
EAN: 8435527815912
Varenr.: 13165
Gå til Shoppilo
TrustScore 0 ud af 50,0
Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan 6 Dele
149 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Organiseringssæt til Rejser - Luggan
169 kr
Til butik
Gå til JepJep
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK109 kr109 krKøb
2Økologisk-Supermarked116 kr116 krKøb
3SmartaSaker DK135 kr135 krKøb
4Shoppilo149 kr149 krKøb
5Estore DK169 kr169 krKøb
6JepJep179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele

PriceData har fulgt prisen på Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele i 176 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sæt med Organizer Tasker til Kufferter Luggan InnovaGoods 6 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026109 kr7 kr (6%)
3. maj 2026116 kr7 kr (6%)
22. apr. 2026109 kr7 kr (6%)
21. apr. 2026116 kr7 kr (6%)
9. apr. 2026109 kr7 kr (6%)
8. apr. 2026116 kr7 kr (6%)
31. mar. 2026109 kr7 kr (6%)
30. mar. 2026116 kr7 kr (6%)
12. mar. 2026109 kr7 kr (6%)
11. mar. 2026116 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret