Gå til hovedindhold

Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg

RyobiRedskaberEAN: 4892210170859
Pris fra 1.841 krtil 2.471 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 630 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.831 kr 23. maj

Sammenlign priser på Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1841 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi RSH3045U Kompostkværn Elektrisk
1.841 kr
Til butik
Ryobi RSH3045U Kompostkværn Elektrisk billede

Produktinformation

Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133004335
EAN: 4892210170859
Varenr.: 994078661
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi RSH3045U Kompostkværn Elektrisk
2.068 kr
Til butik
Ryobi RSH3045U Kompostkværn Elektrisk billede

Produktinformation

Perfect for composts and discounts!, Return chopped branches to nature as chips in the compost or shelter in the flowerbed. Compost grinder with roller technology 3000W. Quiet running and can shred branches up to Ø45 millimeters. Self-retracting roller/mill mechanism and robust construction with metal frame for maximum durability. 55-liter uppsamlare with protective function; the machine only works when the collector is in place. Back function about branches fastnar. The compost mill can be assembled in parts to facilitate storage. Supplied with pushers. Technical information: Power: 3000W, Voltage 230 ~240V 50Hz. Branch capacity: Ø45 mm, Feed type: self-engaging, Uppsamlare: 55 l, Reverse function: yes.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Øvrigt elværktøj
EAN: 4892210170859
Varenr.: D10231
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havekværn elektrisk 3000 W - Ryobi RSH3045U
-15%2.199 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havekværn elektrisk 3000 W - Ryobi RSH3045U billede

Produktinformation

Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kgGenereltBeholderkapacitet: 55 LFunktioner: Hjul, to omvendelige klingerKværntype: TromleMotortype: ElektriskProdukttype: KværnStrøm: 3000 WTrimmer/savAutomatisk linjeindføring: JaMaks. skærekapacitet: 45 mmDiverseGaranti: 3 årMål og vægtVægt: 21 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Haveredskaber
Vægt: 21g
EAN: 4892210170859
Varenr.: 1833085
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Havekværn elektrisk 3000 W - Ryobi RSH3045U
-15%2.219 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi RSH3045U - shredder
2.289 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg
2.423 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Kompostkværn 3000W med valseteknik - RSH3045U
2.471 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.841 kr1.841 krKøb
2Teknikproffset DK2.068 kr2.217 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.379 krKøb
5Proshop DK2.289 kr2.289 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.423 kr2.622 krKøb
7Homeshop DK2.471 kr2.471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg

PriceData har fulgt prisen på Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.831 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.083 kr.

Den nuværende pris på 1.841 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Ryobi RSH3045U - Kværn - elektrisk - 3000 W - Skærekapacitet 45 mm - 21 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.841 kr33 kr (2%)
27. maj 20261.874 kr37 kr (2%)
26. maj 20261.837 kr6 kr (0%)
23. maj 20261.831 kr81 kr (4%)
22. maj 20261.912 kr126 kr (6%)
13. maj 20262.038 kr4 kr (0%)
29. apr. 20262.034 kr20 kr (1%)
23. apr. 20262.014 kr4 kr (0%)
18. apr. 20262.018 kr21 kr (1%)
26. mar. 20262.039 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret