Gå til hovedindhold

Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO

Pris fra 603 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 576 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 603 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ RID1801M Skruemaskine 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
603 kr
Til butik
Ryobi One+ RID1801M Skruemaskine 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Ryobi One+ RID1801M - Støddriver - ledningfri - 1/4" unbrakosokkel - 220 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133001168
EAN: 4892210118592
Varenr.: 988749028
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ RID1801M
612 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO
617 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slagskruetrækker 18V Ryobi One+ RID1801M - uden batteri og lader
-17%739 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slagskruetrækker 18V Ryobi One+ RID1801M - uden batteri og lader
-17%759 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK603 kr603 krKøb
2Proshop DK612 kr651 krKøb
3CS MEGASTORE DK617 kr656 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO i 181 dage. Laveste pris i perioden er 532 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 591 kr.

Den nuværende pris på 603 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Ryobi One+ RID1801M - Slagskruetrækker - batteridrevet - 1/4 indvendig sekskant - 220 N-m - uden batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026603 kr3 kr (1%)
29. maj 2026600 kr4 kr (1%)
27. maj 2026604 kr9 kr (2%)
26. maj 2026595 kr3 kr (1%)
25. maj 2026598 kr4 kr (1%)
23. maj 2026602 kr7 kr (1%)
22. maj 2026595 kr3 kr (1%)
21. maj 2026598 kr4 kr (1%)
20. maj 2026602 kr8 kr (1%)
19. maj 2026594 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret