Gå til hovedindhold

Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V

RyobiRedskaberEAN: 4892210130211
Pris fra 886 krtil 1.189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 303 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 886 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18SDS-0 Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 1.3Joule
886 kr
Til butik
Ryobi One+ R18SDS-0 Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 1.3Joule billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 joule - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002305
EAN: 4892210130211
Varenr.: 989582501
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V
892 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18SDS-0
892 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ R18SDS-0 Roterende hammer Intet batteri 18V 1.3Joule
1.029 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Borehammer 18V Ryobi One+ R18SDS-0 - 1,3 J, uden batteri
-10%1.039 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Borehammer 18V Ryobi One+ R18SDS-0 - 1,3 J, uden batteri
-9%1.059 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Borehammer SDS+ 18V ONE+ - R18SDS-0
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK886 kr886 krKøb
2CS MEGASTORE DK892 kr931 krKøb
3Proshop DK892 kr931 krKøb
4Teknikproffset DK1.029 kr1.088 krKøb
5Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
6Vivas DK1.059 kr1.128 krKøb
7Homeshop DK1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V i 182 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 902 kr.

Den nuværende pris på 886 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 31 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Ryobi One+ R18SDS-0 - Roterende hammer - ledningfri - 4-tilstands - SDS-plus - 15 N·m - 1.3 Joule - intet batteri - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026886 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026892 kr12 kr (1%)
23. apr. 2026904 kr12 kr (1%)
20. apr. 2026892 kr12 kr (1%)
19. apr. 2026904 kr12 kr (1%)
17. apr. 2026892 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026898 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026904 kr12 kr (1%)
14. apr. 2026892 kr6 kr (1%)
13. apr. 2026898 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret