Gå til hovedindhold

Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V

RyobiRedskaberEAN: 4892210128010
Pris fra 536 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 536 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18JS-0 Stiksav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
536 kr
Til butik
Ryobi One+ R18JS-0 Stiksav 18V Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002158
EAN: 4892210128010
Varenr.: 989848696
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi R18JS-0 Sticksåg med snabbfäste
-30%627 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ryobi R18JS-0 Sticksåg med snabbfäste billede

Produktinformation

Ryobi R18JS-0 är en 18V sticksåg som med upp till 2100 spm (slag per minut) kommer arbeta effektivt för ett snabbt resultat. Du kan kontrollera sågen med en hand och enkelt anpassa såghastigheten. Den stabila konstruktionen ser även till att sticksågen fortsätter att vara stabil oavsett materialtjocklek och såghastighet. Med Ryobi R18JS-0 kan du dessutom göra smidiga och verktygslösa sågbladsbyten. OBS! Batteri medföljer ej. Egenskaper, Variabel hastighet, 4-stegs justerbar pendelrörelse, LED-belysning och blåsare, Verktygslöst snabbfäste för sågblad, 1 st blad för trä medföljer, Idealisk för kontur- och formsågning, Specifikationer, Hastighet: 1100 - 2100 spm, Slaglängd: 25 mm, Fasjustering: 45°, Kapacitet: Stål - 6 mm & Trä - 101 mm, Spänning: 18 V.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Sager
EAN: 4892210128010
Varenr.: 38-97049
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V
656 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stiksav 18V Ryobi One+ R18JS-0 - uden batteri og lader
-4%659 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stiksav 18V Ryobi One+ R18JS-0 - uden batteri og lader
-4%679 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Stiksav R18JS-0
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK536 kr536 krKøb
2Teknikproffset DK627 kr686 krKøb
3CS MEGASTORE DK656 kr695 krKøb
4Boligcenter DK659 kr659 krKøb
5Vivas DK679 kr748 krKøb
6Homeshop DK789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V i 159 dage. Laveste pris i perioden er 536 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 614 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 536 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ryobi One+ R18JS-0 - Stiksav - ledningfri - intet batteri - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026536 kr12 kr (2%)
18. maj 2026548 kr8 kr (1%)
17. maj 2026540 kr3 kr (1%)
16. maj 2026543 kr4 kr (1%)
15. maj 2026547 kr1 kr (0%)
6. maj 2026548 kr11 kr (2%)
3. maj 2026537 kr3 kr (1%)
2. maj 2026540 kr1 kr (0%)
1. maj 2026541 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026544 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret